SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wegetarianizm w kulturystyce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
co za frajerstwo ten caly wegetarianizm,
raz mialem laske co 5 lat miesa nie jadla i tylko dwa razy z nia spalem bo jak sie spocila w lozku to smierdziala glonami, pierwszym razem bylem pijany ale drugim razem trzezwy i dalej tak smierdzialo wiec skonczylem z niaznalazlem druga tez treehuger,zwierzatka cacy ludzie be,te sprawy,i tez od niej walilo glonami
znalem tez kiedys czecha dawno temu robilem z nim na budowie i tez nie jadl miesa i jak nosil cegly tez od niego walilo glonami
mieso to podstawa a ci co go nie jedza moga isc na ryby
beef rules

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaruss Kurva talibie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
jak ktos moze walic glonami?? ja wiem ze tylko wkurza mnie zapach czarnych ( bez urazy nie jestem rasista nic do nich nie mam niech se zyja) tylko ze ich pot jest jakis dziwny dla mnie smierdza dlatego nie rozumiem naszych bialych lasek jak moga sie bzykac z czarnuchami fakt giwere maja pewnie niezla ale czy rozmiar jest najwazniejszy? nie rozmiar lecz tecnika czyni z wacka zawodnika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Wegetarianim to najbardizej po***any i chory wymysł człowieka w dziedzienie dietetyki.

Ciało ludzkie nie może działać poprawnie bez mięcha.

Najlepszy,i tragicnzy przykład,mam w rodzinie. Kuzynka 32 lata,bogata,ładna,w związku od paru lat i nie może mieć dzieci.Po iluś tam posranych badaniach wyszło,że to efekt zabawy w wegetarianizm od lat nastolatki i jest to już nieodwracalne.

Napewno nie zdarza sie to wszystkim kobietom,ale pokazuje chyba bdb jak "normalne" dla człowieka wg natury jest bycie wegetarianinem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
body a jak zedżeż skóre z mieśni to co curva wołowine widać. to co ty jestes koń czy jakiś jeszcze inny człekokształtny. a poza tym ja mysle że większośc tu tych co pisza nie je miesa bo sie nie chce im z nim dupczyć.
mi sie terz nie chce, a kupowac jakies szynki gdzie choj wie co w nich jest to przerąbane. bo jak mam gotować godzine kurczaka to japier... lepiej se jakies białko wpierd... i choj.
ale jak ktos morze glonami śmierdziec to ja nie weim wogule jak ***ią glny?

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
a wogule odnośnie tego wegetarianizmu to wodyn je chyba tylko jakies gałęzie a siłe ma jak niedzwiedz. wiedz jedz co chcesz, wbijaj ile sie da i sie napewno nie zawiedziesz.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
body a jak zedżeż skóre z mieśni to co curva wołowine widać. to co ty jestes koń czy jakiś jeszcze inny człekokształtny

odnośnie tego wegetarianizmu to wodyn je chyba tylko jakies gałęzie a siłe ma jak niedzwiedz


nie wiem co ćpasz, ale za mocny masz towares
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
teraz hydroxycut h. 3 *3 i właśnie oglądam to
http://www.smog.pl/wideo/19198/blachara_song_boskie/ 

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
mysle że większośc tu tych co pisza nie je miesa bo sie nie chce im z nim dupczyć.
mi sie terz nie chce, a kupowac jakies szynki gdzie choj wie co w nich jest to przerąbane. bo jak mam gotować godzine kurczaka to japier...

Właśnie.Trafiłeś w sedno.Uważam,że przygotowanie kilku zbilansowanych posiłków o odpowiednim składzie i trzymanie się jadłospisu stanowi nie lada problem dla ludzi o słabym charakterze.Dlatego niektórzy trenując latami,nigdy nie będą dobrze wyglądali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a potem ******lą farmazony,że oni to właśnie mają jakieś nowości na rynku,dzięki którym tak rosną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl Metą.. Prośba o Pomoc

Następny temat

winko w tab

WHEY premium