SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazne tylko 60 kg;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
kasowałbym takie posty gdybym dostał taka moc. a za pisanie bzdur dawałbym bany. wprowadzanie kogos w błąd pisząc to co nam sie wydaje moze miec gargantuiczny wpływ na zdrowie odbiorcy.
tragedia

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
nofatuk

uważam że sam jesteś tragiczny bo jeżeli by z mojego posta skożystał i używał mojej "tragicznej" diety i poszło by mu 10 kg to źle ? a tak to dalej 60 kg będzie ważył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
to niech sie snikersów naje. tez bedzie 10kg wiecej i białko jest w orzechach...i smacznie...ww są...no...brawo.
jak chesz pogadac to pisz na e mail, tu juz nie odpisuje.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
better ale Ty nic nie rozumiesz
Z początku jak zaczniesz ćwiczyć to szybko łapiesz masy, w szczególności mięśniowej jednocześnie przy utracie ładnych kilo kilka tłuszczu. Jest to możliwe po przerwie bądź na stacie

A jeżeli wcześniej jadłeś takie samo żarcie jak w tej chwili tylko w miejszych ilościach a teraz większyłeś to chyba oczywiscte że masa pójdzie?
A u ekto jest tak ża nadmiar idzie w mięśnie przeważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1354
Z początku jak zaczniesz ćwiczyć to szybko łapiesz masy, w szczególności mięśniowej jednocześnie przy utracie ładnych kilo kilka tłuszczu. Jest to możliwe po przerwie bądź na stacie

ciekawe ale ja 3 lata już ćwicze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 321
pewnie ciesz sie poki mozesz, mlody jestes to jeszcze w miecho, pozniej biedzie trzeba uwazac. ja tez poza dieta jem wiele innych smacznych rzeczy. heheheheeh

Nie sluchajcie nigdy tych ktorym wydaje sie ze cos wiedza bo im sie tylko tak wydaje.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOŚWIADCZENIE ! ILE BIAŁKA ŚCINA PIWO !

Następny temat

Dietka do oceny + kilka pytań

WHEY premium