SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

watpliwosci

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
zyz ale chodzi o sam fakt- marijo jest DORADCA.stary na serio chyba po znajomosci dostales tego doradce sorry ze tak sie Ciebie uczepilem ale taki tytul na forum zobowiazjue.chociazby do tego aby udzielac pelny odpowiedzi wyjasniajacych to co chcesz przekazac autorowi postu a nie odpowiedz typu "wal transportery"ja po prostu poradzilem to co najlepsze autorowi postu.zyz zobacz ze ten kolo napisal ze nie chce sie bawic w glukoze i carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
MASSIV... a coś ty tak w piórka obrósł. Pozjadałeś wszystkie rozumy, czy naczytales się za dużo reklam producentów? Zawsze daję dopowiedzi, krótkie, zwięzłe i konkretne. Bez zbędnego pitolenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
biorac pod uwage fakt ze na cykl kreatyny potrzebne jest 250-300 gram to rzeczywiscie ta kretka zawarta w masowce duzo Ci da.masowke bierzesz 2-3 dni na dzien .zauwaz ze te 5-6 gram nie wezmiesz jednorazowo tylko rozlozone na kilka porcji...komentarz pozostawiam innym...(no i do tego w masowce nie ma transportera,no ale przeciez transporter trzeba walic jak powiedzial pewien doradca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
"[...] i carbo." wez uwazaj co piszesz bo on nic takiego nie napisal nie potrzeba nam nastepnej rywin gej-T

Co do wypowiedzi Marijo to wez Massive daj luz jakbys codziennie czytal podobne pytania i mial odpowiadac na nie zwiezle dokladnie + uzasadnienie to bys skonczyl w zakladzie psychiatrycznym wiec zejdz z ludzi.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
"no ale przeciez transporter trzeba walic jak powiedzial pewien doradca"
Masz mnie na myśli? Nic takiego nie pisałem. Wprost przeciwnie.
I co Massiv... uważsz, że większą ilość kretki organizm przyswoi w 100% proc.? A tak w ogóle... to nie mam ochoty na dalszą "polemikę" z tobą. Bo to żadna polemika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
Olej transportery ---- tak napisales.


nie wiem za co masz te sogi...tylko tyle powiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
"Olej", to nie to samo co "wal" ... i poczytaj o transporterach, o ich idei, a później zastanów się, co się dzieje kiedy ich nie ma. Koniec tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
i tak juz nieco nadszarpnalem Twoj autorytet jako doradce wiec nie bede sie juz rozpisywal na ten temat.wal- bardziej kolokwialny synonim olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8085
co do kreatyny to ja preferuje tak po przetestowaniu na sobie:
dni tren.:
5g przed i 5g po treningu
dni nie tren :
5g rano na czczo i 3g miedzy posilkami mniej w porze treningu.
Najlepszym sposobem bylo by kupienie carbi i serwatki bo wtedy jest jasna sprawa : 15g bialka, 50g carbo i 5 g kretki a po treningu 5g kretki i 70 g carbo i jeszcze miedzy posilkami robi sie bulka czy tam gainera w zalerznosci kto jakie ma potrzeby uzupełnienia diety ale niestety moje fundusze akuualnie nie pozwalaja ta takie rozwoazania bo cala dieta to tez z mojej kieszeni plynie

Suplementacja to już tradycja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8085
no i kurcze co tu zrobic zeby tanio wyszlo doradzcie mi cos bez glukozy,
rano i po treningu kretke bede bral z 1g tauryny ale nie wiem czy to wystarcza a gainera po treningi miedzy posilkami.
poprzedni cykla byl wlasnie z wpc i carbo i byl wypas

Suplementacja to już tradycja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore lepsze na noc??

Następny temat

L-glutamina czy glutamina

WHEY premium