SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

warszawskie kluby BJJ i LL

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
MKD na czym konkretnie polega shootfighting?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
z tego co wiem to teraz to jest zwykle mma, jednak kiedys (przed pierwszym ufc) zawieral malo technik grapplerskich (konczenia, bo obalenia chyba byly) a przede wszystkim uderzenia, slowem to taki system ktory ewoluuje, adaptujac skuteczne techniki a odrzucajac nieskuteczne

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5645
nie wiem czemu ale mi shootfighting się zawsze kojarzył bardziej z graplingiem,a przede wszystkim dźwigniami na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
moze i kiedys tak bylo, teraz to jest w moim odczuciu takie czyste MMA

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
loot, pozwól, że odkoduję twoją wypowiedź
jeden ładnie mnie pojechał, drugi troche mniej, ale jakiegoś białego w grupie średniozaawansowanej pojechałem jak dziwke bez szkoły
to znaczy, że jeden niebieski pas poskładał cię w kostkę bez kłopotu, drugi musiał się trochę postarać, ale też poskładał, a gdy któryś z trenerów się zlitował i dał ci wreszcie kogos słabszego, to ty jego poskładałes

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-11 13:23:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
nie Jodan.
dostałem najpierw białego, którego poskładałem (dwie balachy i duszenie szmatą), po czym dostałem niebieskiego, który mnie raz udusił (odklepałem bo się bałem o kark) i generalnie dominował, a potem drugiego niebieskiego, ważącego ze sto kilo, który mnie co prawda nie skończył, ale ciężko mi się z nim walczyło.

lepiej się wypowiedz na temat tych duszeń i dźwigni.
dobrze jestem poinformowany, że w judo można założyć trójkąt, o ile nie ciągnięsz głowy przeciwnika do siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nogami? tak, sankaku-jime (dosł. duszenie trójkątne). można jak najbardziej. skąd ta nagła zmiana tematu...?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2007-02-11 14:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
hahaha. pomyliły mi się tematy. zaraz dam linka do tamtego, tylko znajde :)

edit: nie mogę znaleźć, jak dostanę powiadomkę, to wkleję link. zresztą może nie trzeba. po prostu się pomyliłem.

pozdr



Zmieniony przez - loot w dniu 2007-02-11 15:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1028
trrenuje w Copie i jakos nie wydaje mi sie ze u nas sa jacys 100kg kolesie z niebieskimi ;P a co do białych ze srednio-zaawansowanej to czesto tam przychodza z początkujacych kolesie którzy nie moga chodzic na podstawe.. a nawet jezeli to była osoba ze sredniej a nie początkujacej to trenuje 6-10 miesiecy.. dlatego bo początkujacy sa do 4 miesiaca a zaawansowani 9-12 miesiaca... a wiec srednia to taka grupa przejciowa u nas ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
w takim razie pozostaje mi tylko strzelić sobie w łeb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"pierwszy krok w bjj"...

Następny temat

trailer "budo challenge" by Rickson Gracie

WHEY premium