SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vpx meltdown 2 za mocny poleccie cos innego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2173
4mg johy na tabsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1965
Wiem co mogę brać w przerwach ale nie chce. Chce jakiś spalacz wiec dobry dzial a jak nie chcesz nic polecić to nie pisz wcale zbędne takie uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 231 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2173
Może redline ultra hardcore tam 2mg johy także jak w 1/2 capsa meltdown + synefyrna ~15g przed aerobami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tak, 15g synefryny na pewno postawi go na nogi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
po md2 takie akcje? dziwne ja tam nic nie czuje po nim
zastanawialem sie nawet czy wogole tam joha siedzi :)
napisz co jadles ze spalaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1965
Ogólnie obecnie oprócz clen nic. Dzisiaj przecieLem jedna tabletkę na pół w środku płynna substancja zjadłem niby pół nie ma aż takiej masakry jak po jednej ale dobrze nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Jak na cos zle reagujesz to trzeba odlozyc, po co sie katowac nie startujesz w mr olimpia, odsprzedaj na targowisku albo na aukcyjnym
Po 2 prawdopodobnie zle reagujesz na johimbine co wcale nie jest czyms dziwnym bo wiele osob tak ma, nie jest to kawka z mlekiem tylko ostry stymulant po ktorym mozna miec spore problemy
kolejna sprawa to sesja z clenbuterolem ktory dziala mocnej niz efka, byl poczatkowo lekiem na rozszerzanie oskrzeli i ma cala mase skutkow ubocznych;
drżenia ciała (m.in. efekt trzęsących się rąk),
bezsenność,
nadmierne pocenie się,
bóle w klatce piersiowej
podwyższone ciśnienia krwi itd itd dlatego zostal wycofany ze sprzedazy

Johimbina ma identyczne sidy wiec nie zaleca sie stosowania np efki/clena i johy jednoczesnie gdyz takie polaczenie moze powodowac smierc, a u ciebie leci jedno po drugim. Piszesz ze nic ze spalaczy nie lecialo wczesniej wiec wybor md2 to troche przesada. Jak juz musisz cos brac w przerwach od clena to najlepiej efke albo ma huang (thermo pro revolution) bo to zblizone dzialanie do clenu. Pytanie czy nie lepiej kupic jakis lajcik (Revex) albo nie brac nic zeby twoj uklad nerwowy troche odpoczal bo wybrales mocny srodek jako prowadzacy zaliczajacy sie do dopingu.
Na koniec recenzja laika ktory kupil johimbine hcl jako wspomagacz do seksu :) :
"Nie bierzcie czasem johimbiny. Wiele rzeczy już brałem, ale takich akcji jak po johimbinie nie miałem nigdy. Serce waliło mi bardzo szybko. Ciśnienie mi podskoczyło i zrobiłem się czerwony. Czułem jakbym cały drgał. Nie chciałem nawet jej wypróbować jako podpory do seksu, bo bałem się, że lada chwila dostanę zawału".


Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-04-03 11:04:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak ju chłopaki podali revex chyba najlepszą opcją z podobnej pólki masz jeszcze np
https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_T-Burner-opis31651.html
https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html
Czy moz np animal cuts https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Animal_Cuts_ _Próbka_ _Pillbox-opis34380.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699773
JJAA
Wiem co mogę brać w przerwach ale nie chce. Chce jakiś spalacz wiec dobry dzial a jak nie chcesz nic polecić to nie pisz wcale zbędne takie uwagi


poprostu nie lubię głupoty
nie brałeś nigdy spalaczy a łapiesz się za clen?
ciągniesz go po 4 tygodnie????
mam nadzieję że trafiłeś fake ,bo jak meltowno mocniej odczuwasz od clena to zapewne tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1965
Clen mam z pewnego źródła odczuwam go porządnie ale dobrze sie po nim czuje trzęsą mi się po nim łapy wysoki puls podniesiona temperaturę ale śpię po nim A nie czuje się jak nacpany. Miałem już do czynienia ze spalacz i z clenem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy

Następny temat

Gainer vs gainer

WHEY premium