SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

urodziny=alkohol

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Rafalsky89 co sie chłopa czepiasz, każdy kiedyś zaczynał, Ty też za wielką łapą nie świecisz . Z biegiem czasu wskoczy więcej... i więcej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Rafalsky89 irytujesz mnie...
dla twojej wiadomości pije alkohol max 1 w miesiącu... to że mam 33 w łapie to znaczy że jestem gorszy ? w szkole tez wysmiewasz każdego kto jest mniejszy od Ciebie?
a tak pozatym są rzeczy ważniejsze od silowni jak praca,szkola czy rodzina zycie osobiste
Aha i tak dla twojej wiadomości wolał bym mieć 30 w łapie i wspominać zakręcone akcje z kumplami, imprezy,różne spontaniczne misje niż wyglądać jak ty i wspominać jak to puściłeś bąka przy przysiadzie albo jak wiele jajek umiałeś pochłonąć w ciągu tygodnia

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
nowykk to ze niektorzy podchodza do treningow i nie pija wcale alkoholu nie jest złe, takiego zachowanie powinno budzic szacunek bo wymaga silnej woli :)
ja od kiedy zaczalem chodzic na silownie to nawet na sylwestra nie pije, a bawie sie tak samo dobrze
inteligentny czlowiek umie sie bawic bez alkoholu, a yebany ***** tylko z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
hilde zgadzam sie z Toba jak pisałem wczesniej sam rzadko pije ale trzeba znać granicę.
A w poscie autora rozsmieszylo mnie to "zbliżają się moje 21 urodziny postanowiłem ostatni raz zaszaleć." napisal to tak jakby mial 70 lat na karku i przed smiercia byla to jego ostatnia impreza w zyciu

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Popieram hehe smieszne to troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
nowykk , hilde Ci już wytłumaczył o co chodzi,
Wierz mi nie jestem typem osoby, która po za siłka widzi tylko kuchnie.A jeśli Ty chcesz wspominać klepy/zgony z imprez to proszę bardzo.
,,to że mam 33 w łapie to znaczy że jestem gorszy" - nie jestes gorszy ale,moze nie przyznawaj się, że na siłkę rok chodzisz

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Sa osoby zaczynajace z 26-27cm, wiec takie 33 po roku nie jest tragedia ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Rafalsky89
A jeśli Ty chcesz wspominać klepy/zgony z imprez to proszę bardzo.-jak moge takie cos wspominac skoro sam bardzo rzadko pije?
Tak sie juz uczepiles tej lapy jak dla mnie moglo by rosnac 1 cm rocznie i nadal bym cwiczyl bo to LUBIĘ
Przepraszam ze wszyscy nie sa tak za***isci jak ty i w tygodnia na tydzien rosna w oczach a ciezar z treningu na trening tak szybko rosne ze progresja co 5 kilo to za malo -.-
Aha moge gdzies zobaczyc twoje zdjecia zeby dowiedziec sie jak powinnenem wygladac po roku cwiczen?

Zmieniony przez - nowykk w dniu 2010-04-24 17:14:40

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,Przepraszam ze wszyscy nie sa tak za***isci jak ty" - życie
,,Aha moge gdzies zobaczyc twoje zdjecia zeby dowiedziec sie jak powinnenem wygladac po roku cwiczen?" - patrz majowy MD
Po prostu nie lubię, wyśmiewania się z kogoś, kto nie pije lub nie ma zamiaru pić.
SasiadxXx - jak bede mial 4lat za sobą to pogadamy.
Koniec spamu,- pozostałe żale na priv prosze.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Rafalsky89
ostatnia moja odpowiedz do Ciebie..
po pierwsze nie wyśmiałem go
rozśmieszyło mnie sformułowanie "zbliżają się moje 21 urodziny postanowiłem ostatni raz zaszaleć."
rozumiesz? szanuje osoby nie pijące bo sam jeszcze raz to powtórzę
rzadko pije !
a co do zdjęcia to możesz być tak łaskawy i podać link -.-

masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolega rozpisał mi plan treningowy co sądzicie??

Następny temat

Ektomorfik i ATP

WHEY premium