SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

universal nutrion

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 431
Siema chce zastapic cm3 inna kretyna typu mono .. zeby byla wieksza i zauwazalna sila jak i zmiana w masie bo po cm3 tego nie widze zastanawiam sie nad creatyne xplode olimpu albo nad universal nutrion creattna albo storm ale nie wiem jaka roznica jest pomiedzy tymi 2 produktami. Nie miejcie mnie za idiote ale z tego c czytam to nie wiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2025
Storm to tzw stack kreatynowy, zawiera kreatyne oraz substancje mniej bądź bardziej potęgujące działanie kreatyny.
Jeśli po cm3 masz niezadowalające efekty to po mono nie spodziewaj się cudów bo między tymi środkami są niewielkie różnice. Na mono na pewno złapiesz trochę wody więcej co może się przełożyć na większe obwody ale za to trochę gorsze jakościowo.
Osobiście polecałbym, w zależności ile masz pieniędzy złożenie własnego ' stacka '
Mono + Beta Alanina + Tauryna + opcjolanie AAKG
Sposób użycia:
Przed treningiem : 5g mono + 2-4g Beta Alaniny(zależnie od wagi itp) + 1-2g Tauryny + 1-4g AAKG ( również zależnie ) - masz ekonominczą i skuteczną przedtreningówkę, wg uznania możesz dodać stymulantów
Po treningu : 5g mono + 2g Beta Alaniny + 1-2g Tauryny + 1g AAKG, do tego możesz od razu dodać białko, węgle itp i masz super shake potreningowy.

Dzień nietreningowy: 5g mono + 2-4g Beta Alaniny + Tauryna + 1g AAKG o dowolnej porze dnia, proponuję rano


Zmieniony przez - dżejkob92 w dniu 2013-03-18 10:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tauryna w jakim celu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2025
Na mnie osobiście działa dobrze w połączeniu z kreatyną, no chyba, że to placebo :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Mass, jak stosować??

Następny temat

KTP Creatine + Hi Tec Whey Mass Builder

WHEY premium