SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

undestor!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
czesc!!!
Czy undestor jest dobry jakie daje efekty i z czym go najpepiej laczyc. Dzieki za odpowiedzi najlepsze dostana sogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Undesor, czyli undecylenian testosteronu jest lekiem w formie kapsułek stosowanym w przypadku leczenia niedoczynności jąder pod postacią hipogonadyzmu męskiego. Również w impotencji, okresie przekwitania oraz zespołu eunochidalnego i pokastracyjnego. Spotkać go można również pod nazwą Andriol. Stosuje się go razem z posiłkiem, kiedy to wchłaniany jest przez komórki śródbłonka jelita cienkiego do układu limfatycznego. Nie ulega on aromatyzacji do estrogenów. W wyniku tego nie ma w czasie jego stosowania retencji wody. Dzięki temu dużo niższe jest ryzyko powstania ginekomastii. Lek te nie powoduje również znacznego wydzielania endogennych androgenów.

Do skutków ubocznych zaliczyć można:

- hamowanie funkcjonowania przysadki i zanik jąder przy stosowaniu sporych dawek,
- zaburzenia powstawania i funkcjonowania plemników,
- niewielkie ryzyko ginekomastii,
- trądzik,
- łysienie,
- nadmierne owłosienie,
- negatywny wpływ na prostatę.

Z reguły stosuje się od 240 do 400 mg dziennie przez okres 4-8 tygodni.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie to strata kasy... zeby dał jakies efekty trzeba go brac w duzych dawkach czyli jakies 8 - 10 tabsów dziennie co bardzo nieszczy wątrobe.. jest dobry ale tylko pod koniec cyklu do utzrymania zdobytej masy ,oraz wysusza co daje ładną żeźbe słyszałem ze łączą go z omadrynem i innymi specyfikami ... nie kosztuje tez mało ...
pozdro


Nigdy Nie Mów Nigdy
White Nyga'S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zalecana dawka dzienna to 3-5 tabletek. Dzięki nowoczesnej strukturze nie jest zbyt bardzo uciążliwy dla wątroby czy żołądka.najlepiej łączyc go z omką lub innym testem




yest dobrze,bedzie lepiej
ows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4827
White Nyga, jestem ciekaw gdzie znalazłeś informację o tym, że Undestor w takich dawkach niszczy wątrobę, bo wg. mnie (jak również firmy Organon Holland) lek ten jest absolutnie nieszkodliwy dla wątroby, ponieważ nie jest w niej metabolizowany.

Na razie


Bogdan

Bogdan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
a ile trzeba go wziac na ta cykl?? zeby dal dobre efekty i czy naprawde trzeba wziac za 10 tabletek??

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
sam o ten środek kiedyś pytałem na forum bo miałem do niego dojście. jako że nikt mi nie udzielił odpowiedzi co do zastosowania w dopingu nie kupiłem i nie brałem. z tego co wiem to jest uważany za alternatywę dla tych, którym strzały nieprzyjemnie się kojarzą. ojciec mego kola brał ten środek terapetycznie (miał chyba coś ze stawami) i przytył 15 kilo nie chodząc w ogóle na siłownię tylko leżąc w domu. oczywiście ta masa nie miała nic wspólnego z tą do której my wszyscy dążymy. tyle wiem.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
ggobomasz soga a jak myslisz ile trzeba tego wziac i slyszalem ze trzeba to w loduwce przechwywac czy 180tabletek wystarczy i jak to wreszcie sie dawkuje??

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
z tego co sie orientuję na bazie zasłyszanych opinii to dawki stosowane dopingowo to 3-5 tablet dziennie. trzeba by zrobic piramidkę i najlepiej żeby doradził ci ktoś kto ten środek używał. ja jak czegoś nie brałem to na temat tego sie nie wypowiadam. co do przechowywania to jak każdy preparat testoteronu należy go chronić przed światłem i przechowywać w temp. ok 5 stopni. pozdro

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
Prosze o pomoc te osoby kture stosowaly ten preparat beda sogi!!!!!!!!! ile trzeba wziac na cykl tabletek??!!

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
nikt tego niebral?? pilne

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.mój kumpel brał undestor wziął chyba o ile dobrze pamietam wziął 80 -100 tabl. i przytył 10 kg na ławce mu poszło ok 25kg
nara

yest dobrze,bedzie lepiej
ows
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka + winstrol + meta + teść + omka ?.

Następny temat

Ponoć deca-durabolin w holandi jest bez recepty

WHEY premium