SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uda?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, mam 15 lat. i problem z grubymi udami bo brzuch nie jest taki njagorszy.. a wiec tak w udach mam : 52cm, biodra 62, brzuch 49 . no to chcialabym schudnac z ud, nie wzmocnic miesnie !!! co robic? w miare tak szybko? skakanka? ile razy w tyg. ? ile czasu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
ziperon, mięśnie to nie 90% białka, widziałeś jakiekolwiek mięso z zawartością 90g białka/100g?

wg twojego rozumowania wszystkie założenia diety na mase jako nadwyżki kalorycznej są ściemą i można jednocześnie tracić tłuszcz i budować mięśnie...

więc mając deficyt kaloryczny z dużą ilością białka które ten deficyt jeszcze zwiększa nie spali się tłuszczu tylko zbuduje mięśnie? ...

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-02-23 10:05:01

dlaczego na masie je się mniej białka niż na redukcji?

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-02-23 10:06:13

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Dieta z bilansem kalorycznym ujemnym. Dużo aerobów/interwałów i mniej białka.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Mniej białka ? Ale dlaczego mniej białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
"no to chcialabym schudnac z ud, nie wzmocnic miesnie !!! "

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
no i? białko przyśpiesza metabolizm...

nie ma czegoś takiego jak odchudzanie miejscowe

62 w biodrach? ile wazysz?

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-02-22 21:49:49

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Ziperon, zatem twierdzisz,że jeśli 15-latka będzie jadła produkty bogate w białko to samoczynnie wzmocnią jej się mięśnie ?

Kurcze, to po co ja na siłownię chodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Mięśnie to 90% białka. Podczas intensywnego treningu, mięśnie wykonują pracę i tracą białko. To właśnie jest znak dla organizmu do nadkompensacji białek, czyli rozwoju masy mięśniowej. Zmniejszając ilość przyjmowanego białka, autor przy treningu nie przybierze więcej masy, niż jakby białko było przyjmowane z nadmiarem. Chodzi mu o to, żeby nie zbudować masy, tylko pozbyć się tłuszczu

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
jesteś chyba jedyną znaną mi osobą która zaleca zmniejszenie podaży białka w celu zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na fakt,iż autorka pytania jest nastolatką która nie wspomniała o żadnym treningu więc skąd pomysł na możliwość wystąpienia hipertrofii mięśni która u kobiet nawet podczas intensywnych treningów siłowych jest niewielka

Zmieniony przez - szynszylator w dniu 2011-02-22 22:42:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Nie w celu zmniejszenia t. tłuszczowej, tylko w celu zapobiegania znacznego przyrostu masy mięśniowej.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Czyli mam rozumieć,że według ciebie nie muszę chodzić na siłownie gdyż samo jedzenie dużych ilości białka zapewni mi hipertrofię ? Chyba,że twoja teoria ogranicza się tylko do nastoletnich dziewczyn i to właśnie ta grupa jest narażona na rozrost mięśni wywołany spożywaniem białka

I jak twoja teoria ma się do diet redukcyjnych które zakładają zazwyczaj zmniejszenie ilości węglowodanów często przy równoległym zwiększeniu podaży białek a mimo tych zabiegów dochodzi do zmniejszenia ilości tkanki mięśniowej ?

Zmieniony przez - szynszylator w dniu 2011-02-22 22:54:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
haha
Ale ona będzie ćwiczyć

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sport

Następny temat

ćwiczenia korekcyjne na kręgosłup

WHEY premium