SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tunczyk

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
co? kurczak taniej wychodzi? Puszka tunczyka w biedronce od 2 do 4 zła przygotowanie kurczak do tego gaz sam kurczak nerwy rodziców że tyle gazu itd zastanowcie sie co piszecie kurczak est nie na kazda kieszen!

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
Insio, s.m.p.a. - OCZYWISCIE CHODZILO MI O TUNCZYKA W OLEJU JAK NAPISAL NO TO ODPADA

Tunczyk w sosie wlasnym ujdzie chociaz ostatnio rzeczywiscie podrozal

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
co polecicie jak zamiennik dla tunczyka co cos bez gotowanie albio smazenia itd gotowe danie bo bieda w domu

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mówie o tuńczyku w miarę dobrej jakości nie jakiś sałatkowy
czyli nie wiesz co tam jest pomielone, takie w ogóle bym nie spozywał, faktycznie gazu idze ogrom na usmażenie a czasu również kupe 5-10min a smak nieporównywalnie lepszy
więc ty zastanów się co jesz pozdrawiam i nie zamierzam wdawać się w dyskusje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
wiem co tam est a moze inny zamiennik tuny nie wiem makrela w puszcze czy co? w domu bieda wieje i jak tu jesc

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
Nie stawiaj na puszki Masz w poblizu jakies rybolostwo ??? Ja mam to sprawa zalatwiona U mnie kilogram karasi 6 zlotych - i mam same zalety duzo zdrowo itd.

Rozejrzyj sie ryby slodkowodne nie sa takie drogie wrecz tanitkie (zalezy jakie) o wiele lepiej sie oplacaja od tych z puszki !

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
nie ma zadnego kutra czy rybieckich łowisk to co ja mmam jesc

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
Jakies miesa ktore sa zrodlem bialka ale uwazaj zeby nie byly tluste - wolowina wieprzowina wybor spory no i miesa drobiowe

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mięsa moga być tluste jeśli tylko będziemy dbać o proporcje kwasów tłuszczowych

z wędzonych są dorsze trewale makrele pstrągi szprotki
od czasu do czasu można sobie pozwolić

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-10-22 22:26:30

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
Kapa bo trzeba gotować itd a kasy nie ma na gaz i starzy się w****iają, że gotuję co chwile.

GO FOR IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchodzanie, ale bez rewolucji

Następny temat

co zrobic z Tym planem...

WHEY premium