SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening amatorski(nietrenujemy w siłowni )

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail wiesz ty jestęs dorosły i wogle masz czas i fundusze,a ja mam dopiero 16 i mam mnustwo spraw ,i ćwicze sobie czasem zanim pujde spać .ćwicze asz nieskonam,jak bede fest zmeczony to ide dopero spa.,c


SAWI:o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
sawi16

a co ma do tego wiek??
No i uważasz, że dorośli nie mają "wielu spraw"??

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja jestem jednym z amarorów który chce sobie zrobić małą siłownię w domu. Ale na ciężary jeszcze jestem zamłody więc ja bede ćwiczył paomki i takie różne żeczy.

Spox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilss...ze fotki niewyglda ze jesteś zbyt młody,pomki dają ci cos ale nie tyle co trening siłowy,ja osobisice proponuje ci rozpoczęcie treniungu na siłowni albo gdzieśw tym stylu ale na mały obciązeniacvh narazeie by przyzwyczaić mieśnie do cieżkiej pracy i wogle..


SAWI:o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Sawi duzo mowisz ale jeszcze nie powiedziales nic o swoim treningu. Jak cwiczysz, czym cwiczysz i wogole.To ze ciwczysz w chacie to twoj wybor, osobiscie wole silke, wiecej sprzetu, maszyny no i w grupie lepiej sie ciwczy :)

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
enzo chyba masz racje,ale moja cwiczenia mozna zaliczyć do takiego domowego mini móm,ponieważ mój sprzet to jest jeden hankiel od wadze ok 5 kg,i tak sie nim baie i robie pomki tez,ale ćwicze asz do bulu,ale musze i tak przyznac ze i tak to co robie w domu daje swoje efekty i jestem bardzo z tego zadowolony,narazie mam plan przyesiedziec jeszcze cała zime w domu a moze od lata pujde do jakiejś siłowni,ale porzyjemy to zobaczymy

SAWI:o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest muój nowy login,tu jest wszystko chyba uzupłenione wiuec moze cie mnie juz spotkac na tym nikiem:o)

"prawdziwa siła płynie z mózgu a nie z mieśni."sawi:o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
to powiedz co robisz tym 5kg hantelkim machasz bez pojecia az sie zneczysz i poczujesz "napompowanie miesni"

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kryniu no nie asz tak:Ppoprostu duzo ćwicze ,biegam jeżdze na rowerze itp to juz robi swoje:Pale po świetach ku[uje sobie sprzet to wszzsytko sie zmieni:Pbo kasa przyjdzoe i zobaczymy co pote,:D

"prawdziwa siła płynie z mózgu a nie z mieśni."sawi:o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Sawi morze niewyglondam na zamłodego ale mam 13 lat no w 2004 bede miał 14 :). Obecnie ćwiczę karate i 3x biegm w tygodniu. Mam w piwnicy
2 sztangi i opciążniki. I 2 hantelki po 4 kg


Spox
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila idzie masa nie

Następny temat

METODY POBUDZANIA ROZWOJU MASY MIĘŚNIOWEJ

WHEY premium