SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenbolon+winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
panowie, malo jest artykulow? nie trzeba miec wielkiej wiedzy, zeby wyczaic, ze cos w tym musi byc skoro ludzie tak przestrzegaja przed biciem samego nandrolonu, czy to npp czy deca czy tren. blokada produkcji wlasnego testosteronu jest totalnaa. chyba, ze nie masz laski, w tylku masz takie sprawy to bij samego trena. organizm sam sobie poradzi ale w duuuuuuuuzo dluzszym czasie. to samo HCG. bic tren a nie uwzglednic HCG aby zmusic jadra to pracy po takiej wielkiej blokadzie to moim zdaniem jest po prostu totalne lekcewazenie. ale jak ktos lub miec flaka w majtach przez kilka miechow po jakimkolwiek nandrolonie to jego sprawa. wazne, zeby zyla na bicku szla, hmmmmmmmm. powodzenia !

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
niewazne czy masz laske, psa czy chomika. chodzi o to, ze twoj organizm dziala na testosteronie. nie chodzi o flaka w majtach, ale wiele procesow fizjologicznych jest regulowanych przez testa. nie da sie zepsuc cyklu testem w dawce leczniczej.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zepsuć cykl testem Poprawił mi z rana humor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
...a ja się nie zgodzę

u mnie ludzie lecą dece solo... i jakoś mega problemów nie ma, jest gorzej, ale bez tragedii

...doby znajomy leci tren solo i mówi, że wszystko jest ok, tren jest dobry by zaraz nie było miliard odpowiedzi, że pewnie propa bije

sam mam zamiar polecieć tren+oxa+primka...

za testa podziękuje, chyba, że jako HRT, bo *******ić się z problemami z gino, humorami, itd

...a na problemy z libido są inne środki: proviron, rożne ekstrakty ziołowe (o dziwo działają), bromegon, itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"bo *******ić się z problemami z gino, humorami, itd "

za to po trenie humorów mieć nie będzieszgino też może wyskoczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
bilem juz sam nandrolon i nie bylo zle..ale jak bilem go drugi raz z tesciem,bylo lepiej.Teraz tez sie chyba skusze na test co jakies 5 dni.No ale mi nie o to chodzilo.Pytalem o wino.Zaczac teraz czy w polowie trenu?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Aras84, z humorami kwestia dyskusyjna...
...co do gino to w przypadku trenu nie jest to to samo gino co od testa, i nawet wymieniłem potem rzeczy na problemy z libido, a w tym bromegon, który niweluje problem gino progesteronowego



133mhz rozpisz ten cykl po ludzku, bo teksty typu mam tyle i tyle amp tego i tego to nic nie mówią...

napisz coś w stylu:
1-8(czy tam więcej lub mniej) tren (ileś tam mg ed/e2d)

...bo to co napisałeś w ogolę nie przejrzyste jest


...w ciemno mogę tylko napisać by winko dać tak by jeszcze je pozaginać tydzień/dwa po trenie, by nie odstawiać nagle 2 substancji naraz

Zmieniony przez - luks__pl w dniu 2009-05-24 10:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nie umiesz czytac?20 trenu dodam ze 75tka i bije go co 3 dni.Wiec na ile moze starczyc?do tego jest wino desmy w ilosci 42,bede bil co drugi dzien.Chodzi mi tylko o to czy bic go na koniec trenu lub w polowie,no i uzasadnienie czemy.Do tego dodam tescia.Wszystko.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
bić acetat co 3 dni szczyt głupoty,powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nie no bez kitu dobre forum a ile informacji czlowiek przyswoi.Pomocna dlon z kazdej strony.Pozdrawiam wszystkich pro.

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do clomidu Clenbuterol czy ECA?

Następny temat

po jakim czasie odblok

WHEY premium