SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
panowie niedlugo zabieram sie do swojego drugiego cyklu mialem zamiar kupic winstrol lecz przeczytalem troche artykolow dotyczących
trenu co radzicie mi winstrol czy tren ? i co mozecie mi jeszcze powiedziec o trenie (praktyczne informacje ) z gory dziekuje pozdro

bez metki nie ma sylwetki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie dla poczatkujacych


odpusc sobie ten pomysl bo nie jest dobry



kombinuj inne saa a tren zostaw na pozniej

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
dzieki czyli pozostaje mi winstrol musze trzymac w miare stala wage ba mnie trener zabije a winstrol doda mi tylko suchy miensien i durzo sily jak ja bym chcial muc robic mase ehh...

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
pamietaj ze wino wyszysza stawy powaznie wiec bedziesz narazony na latwa kontuzje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
hmm to moze mogl bys mi zaproponowac cos innego co nie zwiększy znacznie mojej wagi i da suchy i silny miensien???

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
oxandrolon ale ciężko trafić dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
slyszalem o tym kiedys mogl bys mi podac jakies informacje dotyczące oxandrolonu?

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
dzieki za link ale z oxy raczej nie skorzystam łatwo trafic na w****ke i bardzo droga jest moze pokombinuje ze stanojectem dzieki za odpowiedzi

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
moze ktos jeszcze ma jakies sugestie ??? prosze piszcie zalerzy mi na opini ekspertow ktorzy znaja się na rzeczy i wybiorą środek odpowiedni i dostępny

bez metki nie ma sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 480
bardzo zalerzalo by mi na opini takich ludzi jak GREGOR albo B-50

bez metki nie ma sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

apex jakies nowe opinie ?

Następny temat

Uderzenie nr 3 czyli oma i meta

WHEY premium