SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik jak wyleczyć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 695
witam od jakiś 5 lat mam trądzik próbowałem juz wielu leków(maści,kremy,antybiotyki m.in tetrysal)Lecz nic nie pomaga wydałem kupe kasy w błoto,co do dermatologów to 99% z nich to kompletne barany przepisują coś co nie przynosi najmniejszej poprawy,nie wspomne ile to mnie wszystko kosztowało.I tu kierujem pytanie do was czy znacie jaieś skuteczne metody w leczeniu trądzika proszę o pomoc......
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17454
Leczenie trądziku jest bardzo długie

Ja sam sie z tym cholerstwem mecze jakies 3/4 lata

Obecnie biore lek: DUAC
i chyba jest dobrze,

Zaraz poszukam ci ciekawych linkow do lektury
1

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Poniżej Masz 3 linki, więcej nie Chce Mi się szukać! Poszperaj trochę w archiwum, jest tyle rad ile ludzi na forum!

https://www.sfd.pl/temat17643/
https://www.sfd.pl/temat232050/
https://www.sfd.pl/temat159644/

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17454
https://www.sfd.pl/temat255742/ -> super post - PRZECZYTAJ KONIECZNIE

https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=tr�dzik ->

zajrzyj, i wybierz sobie najciekawsze

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 695
okay dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
cześć ja mam trądzik 2 lata chodze i lecze go wydałam bardzo dużo poeniędzy na lekarstwa ale czasem jest lepiej czasem gorzej bardzo bym chciała nie mieć juz trądziku prosze pomóżcie

chora na trądzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Z tym trądzikiem tak jest, ze niestety walka jest długotrwała.
Ja obecnie biorę tetracyklinę i regularnie na noc smaruję cała twarz kremem Acne Derm. No i zauważam poprawę, pory są sciagnięte, skóra nie przesuszona. Mam tylko nadziję, że jak skończę antybiotyk to nie nastąpi fala wyprysków i sam Acne Derm zapanuje nad moja twarzą.
Tez wydałam górę pieniędzy na różne specyfiki, benzacne, davercin, differin, miałam kiedyś nawet pomysł na roaccutane, ale na szczęście wtedy nie było mnie na to stać, a teraz nie zrobiłam tego błędu. Na szczęście moja twarz nie wymaga aż takiej interwencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Sam mam trądzik juz 2 lata i wiem jaki to koszmar. Nieraz wstydziłem się pokazać na ulicy. Ale nie ma sie co żucać że leki nie pomagaja. Przestudiowałem juz mnóstwo artykułówa na ten temat i wiem że każdy ma inny trądzik. Ponadto trądzik trzeba leczyć u lekarza poniewarz może dojść do zakarzenia i trądzik zacznie pojawiać się na plecach. Sam lekarz przepisał mi Acne-derma. Ale nie kierujcie się tą nazwą tylko idzcie do lekarza(dermatologa). Nie wiem czy to jest jakieś pocieszenie ale trądzik z wiekiem sam przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
Dietą.

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
Zadaniem jelita grubego jest odtruwanie organizmu. Chińczycy mawiają: "to, czego nie wydali jelito grube, musi zostać wydalone przez skórę". Wypryski i trądzik (akne) są rezultatem gorącej wilgoci w jelicie grubym, będącej skutkiem błędnego odżywiania.Cukier i produkty mleczne tworzą w jelitach idealne warunki do osiedlania się niewłaściwych rodzajów bakterii.
Pełnoziarnisty ryż doskonale odtruwa jelito grube i jest zalecany przy wszelkich tego typu problemach"

Cytat z mojej ulubionej książeczki "Odżywianie według pięciu przemian"

Niebawem postaram sie wszystko dogłębniej opisac,
bo wiem jak tami"problem" mozę wkór**ać!.

Johnny Dybator- przyszły mąż Dody

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1566
osobiscie polecam DENOXINAL dostepny w aptece, listek okolo 8 zl.

jest to lek oczysczajacy uklad trawienny

mi pomogl, ale nie mozna brac go caly czas, po kuracji nie zapomniec o oczyszczonej skorze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę zapuścić włosy-jakie fryzury,strzyżenie?

Następny temat

Srodek na usunięcie włosów

WHEY premium