SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

to ja za pare lat heheheh:):):)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Nara "Znawco"......

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
W sumie oboje macie po czesci racje, ale bardziej zgadzam sie Typerem takze sog dla niego. A co do zdjecia to w sumie nie ma sie czym jarac bo jak powiedzial typer niemalo takich na swiecie, takze nie widze potrzeby wstawiac tu go.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
nie malo takze kulturystow na swiecie

zasluzonych ludzi itd

to nie jest zaden argument

ja szanuje kazdego kto choc troche na to zasluguje...

mowia bla bla bla steryd ***any... a boja sie wbic igle i boja sie o swoje zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Typer co z tego ze gosc jest bezimienny? Co z tego ze nie jest czolowym zawodnikiem w kraju czy nawet na swiecie? Co sie tak denerwujesz ze padaja opinie ze gosciu naprawde niezle wyglada? Po co sie unosisz?

Dobra koniec pytan i tak pewnie nie odpowiesz. Moim zdaniem gosc wyglada dobrze. Na tej fotce co widze? Ano... Widze ze gosc nie jest zalany tluszczem, widze ze jest wielki i proporcjonalny tez moge zaryzykowac. Widac ze nogi ma ostro pociete. I czemu ma nie byc taki jaki jest? Mi sie podoba!

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Dlaczego?

Po pierwsze,bo mi nie imponuje ktos kto dochodzi do czegos dzieki sterydom.
Po drugie Ameno wspomnial o szukaniu motywacji w takich zdjeciach - co dla mnie jest absolutnie nie do przyjecia.
Po trzecie jeden z inteligentnych "znawcow" zaczal mi robic wyklad o tym jak mam pojmowac szacunek.

Dla mnie to wystarczajace powody zeby wyrazic swoje poglady.To czy beda one ise komus podobaly czy nie to juz jest inna sprawa.Jezeli odbierasz moje wypowiedzi jako okazanie zdenerwowania to juz jest Twoj punkt widzenia.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Spoko staram sie Ciebie zrozumiec. Dzieki za odpowiedzi na moje pytania. Pozwol ze cos dodam od siebie.

Wezmy 100 osob. 1 z tych osob jest gosc z tej fotki. 9 gosci cwiczy na silowni z roznym skutkiem/celem/zapalem/przy pomocy roznych srodkow a 90 gosci nie cwiczy na silowni, byc moze uprawiaja inne sporty ale nie interesuje ich ksztaltowanie sylwetki/charakteru.
Do sedna: [zakladam ze]Ten jeden gosc nie wysmiewa grupy 90 osobowej, nie szydzi z ich brzuchow, z tego ze niejeden wyglada jak kij od szczotki albo kluska slaska. Jesli chodzi o tych 9 gosci to tez z nich sie nie smieje. Wielu z nich moglo by byc jego kolegami a napewno wtedy sluzyl by rada/wskazowka i byl pomocny w treningach. Jedyne czego oczekuje to to ze skoro on akceptuje ludzi takimi jacy sa i dostrzega w nich raczej te dobre strony to chcialby zeby jego szanowano i nie krytykowano go. On wyglada tak jak zapewne chce wygladac czego nie mozna powiedziec o pozostalych 90. Z tej 9 natomiast wiekszosc tez pewnie bedzie go jechala za to ze jest "za duzy" Szacunek nalezy mu sie za to chociazby ze osiagnal jakis poziom. Jesli my go osiagniemy wtedy tez nie bedzie milo byc krytykowanym przez "mniejszych" przynajmniej ja bym nie chcial.

Pragne dodac ze zakladam ze ten jak i podobni mu goscie nie szydza z 90 czy nawet tych 99 pozostalych ludzi poniewaz musieli by smiac sie z kazdego. Brata/kolegi/przyjaciela/szefa. Poprostu traktujmy sie jak ludzie. Ty natomiast odrazu wyjechales ze co on ma do Arnolda że jest skoksowany(okej wszystko to prawda ale z kolei nie ucz innych szacunku skoro sam nie chcesz zeby Cie uczyli). Dla mnie gosciu nadal zadzi i tyle pozdro

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
gadzam sie z tym co napisales

Mam taki,a nie inny stosunek do sterydow i efektow po ich stosowaniu,bo sam przez wiele cykli przeszedlem i potrzeba bylo kilku lat zebym zrozumial pewne sprawy i nauczyl sie zyc bez SSA.

Zgodze sie,ze wlozyl w to co osiagnal duzo wysilku i pracy - i tego nie neguje,bo doskonale wiem,ze same SSA bez ciezkiej pracy na silowni malo dadza.MOzna go podziwiac za to co osiagnal i ktos powie,ze koles mu bardzo imponuje.Trzeba znac jednak umiar w pewnych ocenach i tak jak napisalem wczesniej - szukanie natchnienia w takim zdjeciu to moim zdaniem bledna droga.A co do szacunku.....powiedzmy,ze jestem starej daty i dla mnie szacunek to wyjatkowa rzecz.Szacunek moge okazywac mojemu ojcu,matce,zonie i przyjacielowi - osobom,ktore NAPRAWDE znam i sa mi bliskie.Nie potrafilbym tego natomiast powiedziec o kompletnie o obcej mi osobie.

Norysek - zwroc uwahe,ze to nie ja zaczalem mowic o szacunku w tej dyskusji jako pierwszy

Pozdro.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Mam prawie identyczne zdanie ja Typer - kurcze nawet neiwiem co napsać bo napsiałwszystko co bym chciał napisać ;)

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
konkret kolo
a panienki to by chcialy z kolesi cioty zrobic
gora 35 w lapie obowiazkowa krata i sily tyle zeby ja na rekach mogl nosic precz

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
"Mam taki,a nie inny stosunek do sterydow i efektow po ich stosowaniu,bo sam przez wiele cykli przeszedlem i potrzeba bylo kilku lat zebym zrozumial pewne sprawy i nauczyl sie zyc bez SSA."

Widzisz teraz juz rozumiem dlaczego masz takie a nie inne zdanie Ja szacunek mam do kazdej nowo poznanej osoby. Bardzo latwo go stracic, ale dopoki ktos na to sobie nie zasluzy to go szanuje. Sorry za OT.

This world so trife, Your money or Your life

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hurtownie w Warszawie...

Następny temat

JAk może ułożyc sobie sam trening pomocy!!!

WHEY premium