SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tight+scorch+tse dawkowanie ocenicie !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Witam, po nowym roku chce zacząć brać ten zestaw i zastanawiam sie czy tak bedzie dobrze. diete(low carb) i trening(FBW) juz mam tylko musze domknąć ten temat więc proszę o opinie i porady.

2 tygodnie na przygotowanie stopniowe organizmu do bomby
4 dni 2 caps TSE (1caps naczczo 1caps przed treningiem)
4 dni 4 caps TSE (2caps naczczo 2caps przed treningiem)
6 dni 6 caps TSE (2caps naczczo 2caps między posiłkami 2caps przed treningiem)

30 dni schorch i tight
naczczo 1caps scorch, między posiłkami 1caps scorch, przed treningiem 1caps scorch 1 caps tight będe obserwował i ewentualnie zwiększe dawki

6 dni 6 caps TSE
4 dni 4 caps TSE
4 dni 2 caps TSE

ostatnie 2 tygodnie na stopniowe odzwyczajenie bo ucięcie z dnia na dzień termogeników to może być szok dla organizmu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
tak samo bym zrobił.

i tak, jak piszesz - obserwuj swój organizm.Najlepsza metoda.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
ktoś jeszcze może odpowiedzieć każda opinia jest dla mnie cenna
thx Odin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ile ważysz ?

dużo chcesz zrzucić ? jaki poziom fatu ? mocno "tłusty" jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
Waże 130 kg BF ok 40% ćwicze na siłowni od 3 do 5 razy w tygodniu gram w piłke raz w tygodniu, więc aktywność jest ale i tak musze ją zwiększyć o HIIT i aeroby. Dietę też już mam rozpisaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli diete będziesz miał dobrą- warto podbic troche białkiem w celu zmaksymalizowania jeszcze matabolizmu to mysle, że bedzie tłuszcz "leciał" dość szybko
zacznij faktycznie od tse a potem dwa kolejne - zaczynając od najnizszych sugerowanych dawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
te spalacze to nie jedyne suple które planuje. dodam do tego jeszcze antykataboliki żeby nie popalić mięśni, które też posiadam javascript: test(''); a mianowicie wpc ostrowii 30g po przebudzeniu 30g przed i po treningu oraz hmb 6 kaps dziennie. i do tedo omega3 6 kaps dziennie i zma olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dokładnie jak Apok

dawke zwiększaj stopniowo i obserwuj reakcje organizmu,a także wage

przy takiej masie powinno lecieć ładnie.. już przy zwiększeniu białka w diecie i dodatkowej aktywności fizycznej..

hiit.. staraj się robić w nietrenigowe.. większa wydolność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
dzieki wszystkim za rady tak zrobie jak pisalem na początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9318
na innym forum odradzano mi taki zestaw przy mojej wadze i poziomie BF więc jestem lekko zdezorientowany czy faktycznie są jakieś przeciwwskazania, że nibyt za mocne te suple czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...dlatego na początek masz tse- bazuj oczywiście na diecie bowiem ona jest podstawą i wlaśnie dzięki niej/nawet tylko dzięki niej/ w pierwszym okresie powinno nieźle schodzic ci dośc dużo tluszczu- a w dalszym ciągu wchodzisz na mocniejsze[oczywiście w dalszym ciągu trzymając dostosowana do potrzeby dietę].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dobrac syple

Następny temat

kre-alkalyn+zwykłe mono

WHEY premium