SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testovis LiPa...!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
Cześć!posiadam testovis o lotto 92288 d: 05/2014 i powiem tak wbiłem 5 strzałów a libido w miejscu, siła jak i masa również.Wygląd standard ampułki ciężko sie łamią,kolor lekko żółtawy,gesty,naklejki nie da się oderwać w całości,bezbolesny.Wiem,wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują orginał.Brałem testolic,alchemie,balkana i za każdym razem była petarda a tu nic.Prosze o wypowiedzi,może ktoś walił tą serie...?? cos tam jest ale dużo dużo zaniżone.z góry dzieki!!

Żyj jak samotnik trenuj jak maszyna!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
koncze po malu lekki cykl z testovisa i dziala towar jak nalezy,pompa masAKram,sila,twardosc,ale fakt ze libido takie sobie w porowmnaniu do innych.najlepszy prop jaki walilem .to byl kiedys hubei na ty wszystko bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
co w tym dziwnego, że wała dostałeś?i wytłumacz mi jedno, naprawdę nie pojmujesz tego, że z tymi samymi numerami może być towar dobry jak również walony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
co tu tłumaczyć,tylko gamoń by mógł mysleć ze dobra serie nie może byc pózniej zwałowana.podalem ją z czystej ciekawości.|Zastanawia mnie tylko brak działania na mnie sooku...

Żyj jak samotnik trenuj jak maszyna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jeśli masz fejka to co ma na Ciebie działać a tym bardziej dziwić

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
po 5 strzalach juz powinno 7kg na wadze skoczyc i libido kosmos jak u krolika <YES>

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
heheh wiem dobrze co powinno sie ruszyc,także huwei nie spamuj.chce tylko poinformować was żebyscie uważali na tą serie.

Żyj jak samotnik trenuj jak maszyna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
co tu tłumaczyć,tylko gamoń by mógł mysleć ze dobra serie nie może byc pózniej zwałowana


.chce tylko poinformować was żebyscie uważali na tą serie.

Jestes gamoń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
podobno on ma ksywa LIPA w szkole

Zmieniony przez - huwei w dniu 2012-04-05 15:57:35

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4259
nie lap mnie za slowa piszac z ta seria,chyba nie jestes takim mózgiem zeby nie pojać o co mi chodzi...wujek chciał byc dobry i wam pomóc;d

Żyj jak samotnik trenuj jak maszyna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
nie robcie wujka w hvjka

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2012-04-05 16:09:23

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2012-04-05 16:09:46

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
kupilem z 2 lata temu troche testovis i byla peterada. Dzialanie super. Jedyny testosteron jak do tej pory, po ktoym na drugi dzien nie czulem w ogole ze bylo cos wbijane. Zostalo mi jeszcze tego testovisa gdzies na 2 tygodniowy cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan...Doradzcie.

Następny temat

Testosteron + Deca +....Spalacz ?

WHEY premium