SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron suspension na cykl..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
witajcie... zczne jak 90% użytkowników tego forum czyli z pytaniem o cykl kolegi:).. ja już jade na saa więc o mnie naprawde nie chodzi... a sprawa ma się tak że chce on sobie zaaplikować testosteron suspension firmy razaka...w amp jest 10 ml a nie wie jak dawkować i ile sobie go za kupić dorzuca do tego mete również z tej samej firmy... szukałem na forum odpowiedzi na to pyt ale nie znalazłem... to juz jego 6 cykl... pomożecie??

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 90

Wzrost: 182

Obwód klatki: 116

Obwód ramienia: 45

Obwód talii: nie wiem ale koleś szczuply mezomorfik

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: j/w

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: jakies 2

Ilość spożywanych węglowodanów: nie wiem

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wiem

Opis przebytych cykli sterydowych: omnadren 15 paczuszek test enan 10 ml boldenon 20 ml deka grecka 20 ml anapolon 40 tab

Trening: masowo siłowy

Cel cyklu: j/w

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 4 miesiące

Poziom BF%: nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): trzyma mase

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: nie wiem

Wyciskanie leżąc (MAX): 140

Martwy ciąg (MAX): 200

Przysiad (MAX): nie wiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sqrwiell jedzisz na glogow ???tam akurat stali ziomki ode mnie dobre, a szefem jest Cycek taki wiesz penerek obcisle spodnie itp itp no i Tomeczek nasz;D takze mozna sie tam na ba;etach spyknac ja mam ponad 200km ale hoooj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
O kurva 19 lat i szósty cykl??HULK czy co??

Zmieniony przez - Blachapl w dniu 2009-12-26 13:06:49

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
kolega zaczynal od 15 roku życia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44135
widze ze konkretny zawodnik. Niech da sobie spokój zdrowie ważniejsze.

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
a te 3 lata stażu to się liczą od przerwy...teraz jedzie 3 lata bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
no konkret... już się zdecydował... napewno weżmie tylko nie wie ile kupić i jak dawkować???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
to jak pomożecie??? nie mam z kim na balety jeżdzić bo kumpel mówi ze pojedzie dopiero jak bedzie wiekszy od ochrony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha kurva DUSZE SIE !!!!!!!!!!!!


Ja myślałem że to tylko u mnie takie przygłupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
sqrwielll o kim mówisz??? bo się obraże :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jako że mam dobry humor to podam ci cykl który rozpisał mi troche większy od nas koleś i stwierdził że jest to dobry cykl jeśli chcesz przeskoczyć o 2 kategorie wagowe w góre


Troche kolega przedobrzył, anapolon, suspension, na razie niech odłoży takie zabawki i postawi na nasz kochany, polskiej produkcji testosteron


Dłuższy cykl ze stałym progresem dawki na omce


1-6 omka 250mg e4d
7-12 omka 250mg e3d
13-20 omka 250mg e2d
21-28 omka 250mg ed
29-35 prop 150mg-50mg e2d



Wiem że dawki na końcu są kosmiczne ale swojego czasu widziałem na konkurencyjnym forum że rozpisywali coś podobnego 18 latkowi

Tak na chłopski rozum taki cykl z testa solo narobi mniejszych szkód niż te jego stacki z anapolonu, suspensa i innych zabawek dla dużych chłopców


Chłopak jedzie z koksem od 15 roku życia i krzywdy tym sobie nie zrobi...

Wiem że etap z omką ed może przerażać ale jak stopniowo piramidką wskoczy na te 1,5 g to nic mu nie będzie


Ja bym do tego doładował nolve 10mg ed

Dieta musi być dopięta w 100%, najlepiej nadwyżka z 500-800kcal

Aeroby 3x w tygodniu

I cała profilaktyka poza tym

Na koniec HCG i PCT --> tamo + clomid



Zrobi jak chce... Jak kolega chce sie stać dużym facetem to niech wali cykl zaproponowany przeze mnie... Jak chce sie babrać w gównie i wbijać niepotrzebnie egzotyki to jego sprawa

Tyle ode mnie


ps. sam jeszcze nie próbowałem ale prawdopodobnie na przyszłą zime na coś takiego wskocze



Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-26 13:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
dzięki kolego napracowałes sie... ale jak kumpel mówi oma już pływa zamiast krwi w jego żyłach więc nie chce:P... ostatnio brał 750 mg tygodniowo i mówi ze juz nie chce więcej no i jaja małe mowi po omie ma... się uparł na tego teścia bo naczytał ze ładnie i szybko wchodzi... a zdrowie to sprawa drugożedna w moim otoczeniu więc tym nawet nie odstraszycie chłopaka... ale moze ja niedługo skorzystam z cyklu jaki tu podałes pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staranie sie o dziecko podczas odbloku zaraz po cyklu ??

Następny temat

to to hcG?

WHEY premium