SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron suspension na cykl..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

same świry dzisiaj na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
czyzby wszyscy
wódka 500ml ed???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
kolega nie ma internetu drodzy panowie.... a remizy u nas nie ma:Pa tak na poważnie to gonimy co sobote do terminalu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
jeszcze troche i ochrona będzie mała:PPP już się oglądają za nami hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
ale macie sajdy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze troche i ochrona będzie mała:PPP już się oglądają za nami hehe

jak chcecie sie sprawdzić z ochroniarzami do zapraszamy do głogowskiego protektora albo senso w mielnie ale to tylko w wakacje

takich małp to kurva nigdzie nie ma tylko sie kompleksów człowiek przy nich najada


ja mam ponad setke a przy bułkach w procie wyglądam jak dziecko z anoreksją

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-27 12:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
co do senso ....
to w w ostatnie wakacje poszukiwali tam koles odemnie miał jechac był na rozmowach itd ale olał to

z tego co wiem piora sie miedzy soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

takich chvjów to ja nigdzie nie widziałem, wszyscy wyglądają jak goryle, mordy identyczne, fryzury identyczne, sylwetki identyczne, garnitury identyczne

atak klonów

w środku tylko jeden mniejszy był ode mnie co kazał wywalać wszystko z kielni na stolik... no to był jeden suchy, a reszta same klony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
moze za jaks czas tester oobstawi bramke w terminalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
no ****a niezły pomysł:P tylko by się jeszcze jakaś lekcja kravmagi przydała bo sama łapa to troche za mało hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staranie sie o dziecko podczas odbloku zaraz po cyklu ??

Następny temat

to to hcG?

WHEY premium