SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron enanthate 250mg - norma

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Jak wam sie rozwala w lapach to bierzecie kombinerki i ciach glowke i jest elegancko :D
Zarabisty enan tak nawiasem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
diablo a tobie ile wychodzi z ampy? to fakt szklo jest bardzo grube grzubsze niz pozostale ampy jakie lamalem innych testosteronow... ale lamia sie w miejscu gdzie powinny ,

ps, jaka serie (lot) masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Nie wiem bo nie ma śladu już po tym. Ale trzeba przyznać że wygladał na apteke, napisy jak najbardziej nie do stercia, takie jakby wystajace przy dotyku, to hyba legit był?. Pytałem ile wychodzi bo ktoś pisał że ma całego centa a nawet więcej. Jak będe miał w łapkach to napisze serie i dam zdjęcie. Ale boli przy wbijaniu że szczena opada.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no napisy takie wytloczone jakby namalowane , bol przy wtlaczaniu tez byl ale to bol pozytywny he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
ta forma z prof to przed cyklem czy obecna, bo jak zawalisz wszystko to bedziesz musiał grubo pozmieniac, pzdr.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed ale nie chce poprawiac dopoki nie skoncze , pasa to nawet juz nie mierze ale panna sie ze mnie smieje ze spodnie musze sobie nowe kupic bo na dupie mi pekna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Od wbijania dupa nie rosnie, tylko od nadmiaru tł i cukrów prostych. Aha, od całych siadów ze sztangą przyposladkowy przerasta troche(wiem bo mam kolegó cieżarowców i troche im kapsko odstaje jak nieraz u panieny albo murzynki z teledysków, koniec spamu. Jak skńczysz to zmień prof. A i napisz jaki cyklon walisz teraz. Narqa.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2673
Co do tego,że powinien byc równy 1 ml, to zależy jeszcze od temperatury w jakiej były ampułki. Na przykładzie aptecznego prologatum. Wyszło mi równiutko 1 ml na ampułke,a na dwie idealnie 2 ml w temp. pokojowej. A jak trzymałem w chłodnym garażu to już było mniej niż 1 ml na ampułke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
ta...i od cisnie powietrza atmosferycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2673
la bull nie rżni głupa jak się nie znasz na prawach fizyki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldek z Atomic Labs sprawdzone działanie!!!

Następny temat

indie

WHEY premium