SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tendencyjność

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
a tak na marginesie zawsze myslałem,że tzw. "margines społeczny" stanowią własnie te osoby trywialne,agresywne itp.
Jak widać znamy rózne definicje marginesów

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
OK niech sie inni moderatorzy wypowiedzą ja z tobą dyskutować nie będę. Powyższy post został usuniety bo jest tylko do moderatorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
a więc czekam na wypowiedzi w pytaniu:

A mianowicie czy mozna w dziale strongman pisać na temat drugiej federacji w Polsce w któej startuje Robert Szczepański czy tez jest to zarezerwowane tylko dla federacji strongman z.o.o?

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Oczywiscie że można ale za oddzwiek jaki to przyniesie nie ręczę a nie oczekuj że pousuwam wszystkie wypowiedzi prócz twojej i zbanuje całe forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Nikt ci nie każe usuwac całego wszystkiego i banowac całe forum.Od tego jestes jednak moderatorem,aby pilnować ładu i porządku i nie dopuszczac do podobnych sytuacji.
Ręczę ci,że zaczną sie udzielać tez inne osoby i to w sposób kulturalny adekwatny do poziomu tematu.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Będzie powtórka z rozrywki i po 3-4 stronach wzajemnych wyzwisk post poleci bo się nie będzie do niczego nadawał. Ale jesli chcesz ponownie usłyszeć co na wasz temat sądzi całe srodowisko strongman prosze bardzo. Pisz co masz do napisania i zobaczymy byle nie oswoim czarnym gangsterskim BMW, ganianiu pudziana po ulicach, "bandzie" z forum Irka, bajkowych cieżarach jakie to u was są.

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2005-01-02 15:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
człowieku co ty piszesz?!Przecież ty nie powinieneś byc modem z takim światopoglądem!

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
ja mam "czarne gangsterskie BMW? Autentycznie, ty masz nierówno pod sufitem...

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Człowieku czego ty oczekujesz ze po tym co wyprawialiście będziesz nagle kochany wszyscy zapomną rzuca sie w ramiona. Prawda jest taka że twoja organizacja w tym sezonie najprawdopodobnie upadnie a conajmniej odejdą z niej najlepsi zawodnicy bo prawda jest taka że i Szczepański i Orzeł nie mieli gdzie startować w tym sezonie po upadku strongmanpolska. Stąd twoje nagłe nawrócenie, usunięcie syfu ze swojego forum pisanie po innych jaki to jestem pokrzywdzony.
Jestem moderatorem i porządku będę pilnował ale swoje zdanie też mogę mieć i tego mi nie zabronisz. END
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE DLA TYCH, KTORZY ZNAJA SIE NA KOMPUTERACH

Następny temat

Gdzie się podziała "Motoryzacja" ?

WHEY premium