SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaż

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13727 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126231
Co Ci więcej napisać, Łodzianin napisał. Tatuaż się nie odkształca u mnie. Rośnie razem ze skórą. Jako przykład (taki ekstremalny) napiszę, że Żonka ma koło pępka tatoo (kolibra) i jak była w ciąży to zwiększył swój rozmiar jakieś 3x a potem zmalał naturalnie, i nic się z nim nie działo.

A na mieście mnie nikt nie zaczepia raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51583 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo wszystkie koksy sa wydziarane w H00j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Mam tatuaż i tak się składa że nie ćwiczę pół roku i spadło mi 20kg. mam pitbula na klatce piersiowej i nic się nie stało po prostu mniejsza klatka i tyle tatoo jak było tak jest. chyba że tatuażysta dodawał do tuszu wody albo miał jakiś słaby to może cos być typu że np Ci będzie wyglądał trochę inaczej ale też wątpie w to . Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51583 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martyś33556
Mam tatuaż i tak się składa że nie ćwiczę pół roku i spadło mi 20kg. mam pitbula na klatce piersiowej i nic się nie stało po prostu mniejsza klatka i tyle tatoo jak było tak jest. chyba że tatuażysta dodawał do tuszu wody albo miał jakiś słaby to może cos być typu że np Ci będzie wyglądał trochę inaczej ale też wątpie w to . Pzdr


nie zrobil sie z niego czasem Chihuahua

Zmieniony przez - dive_popo w dniu 2013-04-05 15:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 513
Hahahahahaha
Niee jest dalej taki jak był po skończeniu tatoo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stawy a dekadurabolin

Następny temat

prop wyniki badan

forma lato