SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
Witam, wale propa 100mg e2d , moje wyniki tescia to 52,05 nmol/l a norma 9,90 - 27,80 ..... Teraz pytanie... To dobry wynik?? Czy tesc zanizony w stezeniu bo cos slabo go czuje... Wsumie wcale i dlatego zrobilem badania bo myslalem ze walek.... Dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Testosteron całkowity to jest? Jak długo już bijesz tego propa? Jaka firma?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12048
Prawdopodobnie zanizone steżenie bo norma słabo przekroczona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
norma jest dość ogólna mógł mieć nominalnie niedużo powyżej dolnej granicy wtedy wyniki byłyby mniej więcej ok. Normalnie człowiek produkuje chyba ok 100mg tygodniowo, kolega bije tygodniowo średnio 350mg, odejmując wagę estra i na pewno nie stuprocentową wchłanialność, jakoś tak powinno wyjść, jaki to test?

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2013-04-05 20:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
poziom wyjsciowy wlasnego testa jest bez znaczenia bo po 2-3 tyg bicia wytwarzamy sladowe ilosci wlasnego to po pierwsze. po drugie nawet przed zablokowaniem dolna granica wlasnego to zaledwie pare proc. calosci.

Dwa pytania: jak dlugo bijesz? ile czasu minelo od szota do badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
to jest prop... no strzala zrobilem wieczorem a rano poszedlem na badania... 7 strzalow poszlo lacznie jak narazie... to mowicie mocno zanizony??? czy jest ok? no kumpel mnie namawial na tego blue dragon pharmaceticals.... mowil ze na pewno jest dobry... tak badanie to bylo na testosteron calkowity

Zmieniony przez - kola639 w dniu 2013-04-05 22:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41369
stezenie na pewno zanizone a ile dokladnie to nikt ci nie powie. drugi falon wez sobie z jakiejs innej firmy i zobaczysz czy bedziesz czul roznice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
J/w zanizony napewno dosyc sporo, no ale test prawie x2 ponad norme wiec jakis tam progres powinienes zrobic

Wiesz dopytuje bo nie wiadomo kto z drugiej strony siedzi. Ludzie robili tu duzo gorsze rzeczy niz np pojscie na badanie testa 4 dni po szocie propa ;)

Btw jakiej firmy proo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
Firme napisalem wyzej..., no glupi nie jestem wiem ze prop szybko znika z organizmu hehe, blue dragon pharmaceticals... Kumpel zachwala ta firme, slyszalem ze duzo u Nas na pomorzu tego lata.... Drugi kumpel bierze mixa z tej firmy i chwali, inny trena krotkiego i za kazdym strzalem sie skaszle wiec chyba dobra firma.... Ok to kupie moze propa z malaya bo mam dostep do tego w 1ml ... Dobry jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Nie urywa Ci dupy blue dragon ? Ja po każdym shoocie miałem 5-6 dni masakry
A co do stężenia to zaniżone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4671
no urywa :) i to malo powiedziane... ale juz sie chyba przyzwyczailem bo tylko pobolewa... ale pierwsze 7 strzalow to masakra:) no zanizone ale jednak jest tesc... bo wszyscy mowia ze ta firma to walek... kumpel bierze trena z tej firmy i za kazdym razem po szocie kaszle wiec tez dziala:)... metki nie bralem ale ludzie tez chwala... zanizone stezenie ale o duzo???? ile powinienem miec tescia w organizmie jakby bylo w szocie 100mg tak jak jest napisane?? teraz mam zamowione z malaya propa w jedynkach.... dobry jest??? kto bral?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tatuaż

Następny temat

Suple po cyklu,jakie dokupić ??????

WHEY premium