SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stawy a dekadurabolin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Witam,
Mam poważny problem ze stawem w nadgarstku. Kilka lat temu miałem powazne złamanie z przemieszczeniem kości. Od kilku lat ćwiczę grappling oraz sporty siłowe. W nadgarstku zaczyna mi się robić zwyrodnienie kości i niestety to nieuniknione. Od jakiegoś czasu zacząłem myśleć o decadurabolinie dawkach leczniczych. Podobno nie ma nic lepszego na stawy. Co o tym sadzicie ? Pomoże ? warto ? I w jakich dawkach to się bierze. Obecnie stosuje animal flexa ale również biorę wistrol dla lepszej formy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Kup sobie FLEXIT DRINK i ładuj codziennie po 20g. Po jakichś 3 miesiącach powinieneś odczuć poprawę. Możesz dorzucić jeszcze CISSUS i będziesz miał kompletne zabezpieczenie stawów i kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 338 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
wino dla lepszej formy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
mogło by to byc dobrym rozwiazaniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
100mg deki tygodniowo.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
dzięki ;) a po odstawieniu deki dolegliwości powrócą i czy przy takiej kuracji będą duże skutki uboczne ? I jeszcze jedno, czy deke zacząć brać po zakończonym cyklu z winem czy razem z winem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
masz problemy ze stawami i wino bierzesz????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Tutaj masz super temat dla Ciebie https://www.sfd.pl/Deca_pierwszy_raz__jaki_producent,_dawki,_ect-t928100.html Doraczałem z kolegami w podobnym problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
wino biorę w niewielkiej dawce 2 razy dziennie po 10 mg a do tego stosuję animal flexa myślę, że się wyrównuje. Na stawy nie narzekam oprócz tego mojego jednego w nadgarstku. Myślę, że przy tak małej dawce mocno nie wysusza stawów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to źle myslisz,ogólnie po co ci to wino?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
chciałem poprawić formę. Startuję w sportach walki i w mojej wadze raczej ciężko bez jakichś koksów a wino z tego co czytałem jest najbezpieczniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wbrew starym art wino wcale nie jest takie bezpieczne,rujnuje profil lipidowy krwi praktycznie najbardziej ze wszystkich saa,obciążą wątrobę,jak i żołądek itd jak większość orali,źle wpływa na stawy co przy twoich sportach może wpłynąć na powstanie kontuzji.są duzo bezpieczniejsze środki które by na pewno mogły ci pomóc w wielu apsektach o jakich myslisz,bo lecisz utartym schematem będzie siła,nie będzie masy bo to wino.Wino to nie termogenik aby miał wpływ na wagę i twój bf

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek z hcg

Następny temat

tatuaż

WHEY premium