SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tarczyca a dieta nisko ww

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
jesli lekarz nie ma nic przeciwko to moze

rozklad makroskladnikow do CKD znajdziesz w poscie qazara

a low carb
50-150g ww
1,5-2,2g bialka/Kg masy ciala
reszta zapotrzebowania zdrowe tluszcze

edit: blad byl

moze nic nie pokrecilem

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2006-03-24 20:37:00

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12806
ta low-carb mi chyba pasuje bo jest ww więcej niż w CKD chciałbym 1,7 Białko i po 1 gr WW i 1 gr TŁ . Co o tym myslisz ?? na siłownie chodze 3x w tygodniu .jak zacznie sie wiosna chce zarzucć rowerek 3X tygodnoiowo

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
wiesz jaki masz % body fat?
bo jak masz ponizej 15%
to 2-2,2 bialka (w koncu cwiczysz silowo)
nie za duzy deficyt ok 10-15%
ww jak pisalem wczesniej ale raczej wiecej jak mniej (ok 100g)

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12806
napewno mam duży !!! więc B 187 gr TŁ i WW po 110 gr ??

dobry pomysł .bedzie na tym schodzil tłuszzcyk??
jeszcze zastanawiam się o jakiś suplementach mam do dyspozycjii BCAA ;Onmega 3 ; HMB jeżeli mozna o podpowiedz bedzie bardzo miło;))

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
jesli bilans bedzie ujemny to tluszczyk bedzie schodzil
ww dobieraj glownie z warzyw

HMB bym odpuscil bo drogie
zamiast BCAA kup poprostu bialko WPC wyjdzie taniej
Omega 3 przydadza sie
i multiwitaminka

zapoznales sie z tym postem z podpisu ellisa? tam jest dokladnie opisane co jesc a czego sie wystrzegac

powodzenia

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12806
daltego wybrałem low carb poniewaz chciąłem dużo warzyw lubię je można je szybko przyżadzic nawet w pracy i poprostu mi to pasuje .obczytałem się sporo chyba i juz ąłpe o co biega -mysle że jak zejde do około 90kg spróbuję CKD jako następny etap redukcjii.
a co do supli to mam BCAA i omega 3 . myślałem o jakims spalaczu ale na razie poczekam dopóki się nie wyrównają moje hormony tarczycy.

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12806
wyjdzie mi 187 B 110 WW i TŁ .wole low carb ponieważ lubie warzywka sa szybie w przygotowaniu i pasuje do kazdego mięsa od rybek a ż po kurczak czy wołowina .

a co do supli to mam BCAA i OMEGA 3 ,tylko nie wiem ile tego brać dziennie.
chciałbym jakiś spalacz dorzucic ale czekam aż hormony bedą OKI.

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
robiles juz wczesniej redukcje? (ostatnio)
jesli tak to na ustabilizowanie metabolizmu i hormonow bym proponowal diete izokaloryczna bez deficytu na okolo 2tyg (chociaz)
rozklad makroskladnikow:
40% weglowodanow (to i tak nie tak strasznie duzo)
30% bialek
30% tluszczy
pozniej jak bedziesz odejmowal kalorie to z ww

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12806
w sumie takiej redukcjii nie robiłem . mysłe że hormony tarczycy chodzi zwłaszcza o TSH bede miał wyrównane za tydzień mniej więcej tak sobie obliczyłem od ostatniego badania krwi . teraz mam 4.6 około więc po za tydziń powinno bys juz mniej wiecej w normie .teraz własnie jem na poziomoie zblizonym do ząłożeń moich BTW . chce redukcje zacząc od poniedziału . co oo tym myslisz?

borek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Wiec odejmij z 10% od zapotrzebowania (z weglowodanow) i obserwoj reakcje organizmu

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz lepiej po czy przed Treningiem ??

Następny temat

Rośnie mi bebzun ;o)

WHEY premium