SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tanie źróła białka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
kurczaki nie sa polecane z tego wzgledu ze sa w nich ladowane sterydy, leki przecigrzybiczne, antybiotyki i co tam jeszcze faberyka miala. a kurczak po takiej kuracji wyglada jak pilka na krotkich nogach.

sam zawsze polecalem kurczaka ale po namowach Marka przezucilem sie na czerwone mieso (konretnie pieczen wolowa) i do kurczaka zamiaru nei mam wracac juz

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
everr jaką część wołowiny kupujesz w sklepie?? Szukam czegos w miare taniego i bez duzych ilosci tluszczu, by sie nadawalo po treningu i nie wiem co wybrac

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60353
Everr -ale mi teraz cięzki schemat wbiłes do bani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
venom, tak ogolnie to caly temat Ci umysł rozjaśni, a szczególnie słowa DarKucha na tej stronie ==> https://www.sfd.pl/EKTOMORFIK_-_dziennik_dietetyczno,_treningowo,_suplementacyjne-t315243-s10.html 

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Ja mam duzy dostep do bialka mieszkam na wsi a wiec jest i krowa. Twarogu mam pod dostatkiem. Wedliny i miesa tez wiejskie.

Zmieniony przez - W_ojtek23 w dniu 2007-05-01 19:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
zazdroszcze dodatkowo jednorazowy bonus w postaci mięska
a kury masz ?? Jak tak to juz wogle full wypas
btw W_ojtek jaka wies ?? W poblizu Suwałk mam rodzine, moze jestes sąsiadem


Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-05-01 19:40:59

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
NO jasne ze mam tez tanie zrodlo bialka. Juz nie moge sie doczekac lata jak w sadzie bedzie pelno owocow bede robil koktajle bialkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Mieszkam w Koniecborze. A w jakiej miejscowosci masz rodzine ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1159
Własne gospodarstwo to jest dobra rzecz sam mam to wiem...:)
10 Kur robi swoje, jak chce mleka to ide do sasiada i mi daje mleko prosto z krowy :P
Takze mam sad a rasna w nim owoce takie jak Jabłka chyba z 4 rodzaje śliwki gruszki i cos tam jeszcze...

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
10 kur troche malo jak w diecie masz duzo jajek u mnie cos kolo 50 sztuk kur jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Łydki, pomocy - fotka

WHEY premium