SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t3 t4 pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
witam oczekuje jasnych wypowiedzi na temat który z tych środków jest lepszy do redukcji . Posiadam euthyrox, czy ktoś go stosował jak tak to w jakich dawkach. Proszę o konkretne wypowiedzi. Co jest lepsze t3 czy t4 .
proszę nie kasować tego tematu ponieważ mało jest informacji o euthyroxie i myślę ze przyda sie nie tylko dla mnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi co jest lepsze do redukcji,zalezy co brac pod uwagę,ryzyko/skutecznosc itp najpierw poczytaj o tych hormonach to Ci wiele rozjaśni

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
L. wysłanych artykułów 4
L. przecz. artykułów 9

no to zes sie naczytal na prawde sporo. temat walkowany nie raz, poza tym nic o tobie nie wiemy i nikt nie chce z ciebie zrobic kaleki mowiac "co lepsze"

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
nie komentuje tej wypowiedzi prosze tylko o sensowna ODPOWIEDZ, a nie zbedne komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Chyba kolejny do skasowania ....


Użyj wyszukiwarki chłopcze.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
jak jesteście tacy mądrzy to znajdźcie temat który dobrze opisuje euthyrox i mi go dajcie są tylko tematy podobne ale nic konkretnego i nigdzie nic nie ma opinii osób które go stosowały w celu redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Dawki i działanie masz podane w postach z wyszukiwarki...


Jesli interesi Ci cos wiecej to nie wiem ...
Może o to Ci chodzi ??? http://www.tinyurl.pl?SzkIe87f 

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
faktycznie link odpowiada na temat:D:D:D ,podkreślam nie chce go stosować jako lek na niedoczynność tarczycy i nie jestem w ciąży , chce tylko sie dowiedzieć co o nim czy jest porównywalny np do cytomelu ,czy ktos go stosował jako spalacz tłuszczu , jakie rezultaty ,jakich dawek nie przekraczać . Przesyłając mi taki link tylko sam pokazujesz jak ty potrafisz używać wyszukiwarki . I naprawdę mało jest o zastosowaniu euthyroxu do redukcji . jeszcze raz podkreslam chce go zastosować w celach redukcyjnych i interesuje mnie jak ktoś go stosował i proszę o konkretne komentarze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
A skad mialem wiedziec czy nie jestes w ciazy nawet sie nie przedstawile(a)s i ankiety nie wypelnile(a)s ... K/M ?

ps. a Twój profil to jedno wielkie BD

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2007-06-05 20:40:02

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
chyba pisze wyraźnie który z środków t3 t4 jest lepszy do redukcji!!!!!! i chyba osoba w ciąży nie będzie robić redukcji.I nie czepiaj sie bo chce wiedzieć tylko jak ktoś na sobie to stosował i dlatego nie podaje swoich danych , nie sa one potrzebne do udzielenia odpowiedzi. Zgadzam sie z tym ze tematy które zaśmiecają forum powinny być usuwane ale osoby które wypowiadają sie i spamuja tematy tez powinny ponosić jakieś kary!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205562
https://www.sfd.pl/czy_50_mg_EUROTHYXU_moze_zablokowac_tarczyce_-t222812.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 415
dziękuje za konkretna odpowiedz . powracając do tematu zaśmiecania działu wydaje mi sie ze osoby które chcą wykazać sie krytyka i bez uzasadnionymi wypowiedziami tez powinny być karane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca i saa

Następny temat

Ginekomastia, moj przypadek i laczenie Arimidexu z Nolvadexem.

WHEY premium