SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t3 ile i kiedy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5564
Jest sens przyjmowania 25mg t3, skoro tarczyca naturalnie wytwarza większą ilość?

Zmieniony przez - Kuba____ w dniu 2011-01-09 16:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
hmmm ja też sie nad tym zastanawiałem... aż któregoś razu po kilkunastu tygodniach bomby poszedłem zrobić badanie na poziom hormonów tarczycy i wychodzi NIEDOCZYNNOŚĆ!! gdzie na OFF mam wszystkie wyniki wporządku

zgłębiłem temat, zasięgnąłem rady ekspertów i właśnie sie okazało że to dosyć normalne zjawisko które bywa przyczyną braku postępów na cyklu... albo jak ktoś zamiast nabijać mięśnie na bombie zalewa sie już tylko tłuszczem... i to wszystko właśnie można wyregulować przyjmując przez cały cykl T3

25mcg to rzeczywiście może być mało więc 1,5 tabletki myśle że będzie idealnie ~~37,5mcg

w ten sposób metabolizm zapierdziela, dobry apetyt, nie naciągniesz tłuszczu, ogólnie żyć nie umierać... sam bym tak zrobił chętnie ale nie mam dobrego dojścia do t3

Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2011-01-09 16:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
chcesz brac t3 przez 25 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wrzucilbym 5iu po trenigu i z rana naczczo w nietreningowe...

t3 nie ma koniecznosci chyba,ze cos sie bedzie dzialo po kilku miesiacach . najlepiej zrobic badania tsh,t3,t4 i bedziesz wiedzial co robic

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
^
najlepiej robić powiedzmy co 8 tyg na bombie i będzie widać jak fajnie zmieniają wyniki hormonów w trakcie bomby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie bylbym taki pewien tych zmian,moje wyniki po 3latach na testo byly bardzo ok IMO

jesli wiesz co robisz i robisz to z glowa to nie trzeba doznawac szoku przy odbiorze wynikow

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jordam bo my jesteśmy ekstremalne przypadki i juŻ zaczynamy swoje HRT.
jesteśmy uzależnieni od testa dobrego libido i samopoczucia pewnosći siebie itd.

CO DO t3 lepiej małe dawki ja daje 37,5mg w sczycie do synergicznego działania dodaję odrobinę clenu lub chętniej salbutamolu jestem zwolennikiem małych dawek i długich taperów bezpieczniejsze do organizmu tak samo bardzo wolne wchodzenie na T3 w razie najmniejszych objawów zawsze mozna wtedy odstawić.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
nie bylbym taki pewien tych zmian,moje wyniki po 3latach na testo byly bardzo ok IMO

jesli wiesz co robisz i robisz to z glowa to nie trzeba doznawac szoku przy odbiorze wynikow


bijesz wyyebki

a tak poważnie to nie tylko moje spostrzeżenia... jeszcze dwóch kumpli mam co też robią jak ja badania co te powiedzmy 8-10 tyg na bombie i obaj na bombie mają niedoczynność wg wyników

coś w tym jest... aha i bierzemy towar od różnych dilerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To ile brali i jak długo T3 że maja niedoczynosć?
napewno dawki 100-150mg i być moze bez końcowego taperu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
^
kvrwa mistrzu czytaj wszystkie posty... tu nie chodziło o to że brali t3 tylko o to że na towarze test+ deka, ciągniemy kilkanaście tyg, idziemy na badania hormonów tarczycy i wychodzi niedoczynność... albo pozaniżane do dolnych granic normy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino a massdrol

Następny temat

Omen+Diana+Prop

WHEY premium