SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t3 +sally

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisalem ci wczesniej, daruj sobie T3 zostan przy sally.

Taki schemat jaki ci podalem jest naprawde bardzo lajtowy i mniej T3 naprawde nie ma sensu brac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
ale t3 juz biore jakis czas prawie 3 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
szkoda by mi było odkładać t3 bo bardzo fajnie działa na mnie pompa metabolizm....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam wrazenie, ze oczekujesz takiej odpowiedzi:

bierz 12,5mcg T3 przez caly cykl, do tego dodaj sally kiedy bedziesz mial ochote, bedziesz mial za***iste rezultaty i zejdziesz do 5-6% BF

Co mialem do powiedzenia, powiedzialem...



Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2009-03-15 21:49:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Uważam jak jordan.
A pozatym skoro napisałeś że ci służy taki system który już stosujesz od 3 tyg. to się go trzymaj i już.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
no fakt ale czy faktycznie nie mozna zrobic tak zee bede brać t3 12.5mcg i 3 -4 tyg sally przerwa jakies 2 i znowu jakies 4 sally??

margz radziłes wcześiej na 4 tyg włączyć clen i potem znowu 4 tyg a czy zamiast tero nie moze być sally bo mam ja bez recki

Zmieniony przez - vegeta22 w dniu 2009-03-15 21:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153




Oczywiście że może być tak jak piszesz. Ale efektu spalającego tłuszcz t3 nie będzie. Natomiast będziesz mógł brać mniejsze dawki sally z tym samym efektem co większe bez t3. Pytasz czy możesz zastosować sally zamiast clena. Jak najbardziej, ale musisz być świadom że efekt spalania tłuszczu na sally jest wyraźnie mniejszy niż na clenie. Ale z kolei sally jest lepszym antykatabolikiem i jest bezpieczniejszy. Osobiście bardzo lubię sally i mam sentyment do tego środka .

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-03-15 22:13:35

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-03-15 22:21:21

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natomiast będziesz mógł brać mniejsze dawki sally z tym samym efektem co większe bez t3 ale jaki to ma sens jak blokujesz prace tarczycy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
12,5 mcg ?
Blokujesz pracę tarczycy jak w 3 dni wskakujesz na 75 mcg - taki system nie ma sensu i robi więcej szkody niż pożytku.
Poza tym 12,5 mcg pomaga zwiększyć utylizację tłuszczy, węgli i białek. Mięśnie inaczej reagują na treningu. To nie jest zły pomysł.
Stosując do 25 mcg/ed nie blokujesz pracy tarczycy.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marquz wez mnie nie rozwalaj. Tarczyce predzej zablokujesz stosujac T3 przez 3-4 tygodnie nawet w malej dawce niz przez tydzien w duzej z traperem. Organizm zanim sie przyzwyczai do srodka mija troche czasu, a tydzien w przypadku tarczycy to za malo. Taki sposob dawkowania jak podalem jest dobry bo:
-nie odczuwa sie prawie wcale saidow
-nie ingeruje sie mocno w prace tarczycy

Plusy sa takie ze znacznie przyspiesza metabolizm nawet po zaprzestaniu stosowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze srodkow na 2 cykl

Następny temat

bóle na omce

WHEY premium