SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t3+clen solo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2400
a clen mogę też bez przerwy tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Clen 2dni on off lub 2 tyg on off. Przeciez wyrabia sie na to tolerancja wiec skad mysl ze caly czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Mozna ketotifen dorzucic i brac non stop

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2400
Mam Clen 0,2 mcg, dawkowanie zaczynamy od 20 mcg i zwiększamy do takiej dawki która nasz organizm " toleruje" pytanie czy ja dobrze liczę, bo zdaje mi się coś nie tak. Tabletka ma 0,2 mcg, dawka 20 mcg. Ja mam lykac 10 tabsow dziennie??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Nie. Zaczynaj od 1 tabsa, ale jak ma 0,2 to wrzuć odrazu 2 , bo nawet nie poczujesz. I zwiekszaj dawkę, mi przy t3 starczało 120 mcg ( czyli 6 twoich tabsów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2400
brać na raz dwa tabsy ? Czy podzielić sobie w ciągu dnia ? BO t3 podobno lepiej dzielić na kilka porcji dziennie ? Co ile dni zwiększać clen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2400
Jeszce jedno pytanie odnosnie t3 , podbno trzeba schodzić z t3 łagodnie tak jak sie wchodzilo ? Bo lodzianin1 napisał żeby odstawić od razu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
To zależy jak na ciebie clin podziała. Ja zwiekszałem codziennie asz do dawki głównej. Dawki dziel w ciągu dnia. Zarzuc jedną na początek jak sie nic niebedzie dziać to dowal drugą. Ja tak brałem ale od doradzania są mądrzejsi w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Słuchaj łodzianina wie co gada. Ja z t3 zeszedłem odrazu i po 3 dniach dowaliłem węgli i jest gicior, zresztom mi tesz łodzianin doradzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2400
Dzieki za odp . Co do cyklu , mam jeszze pytanie , planuje zrobić 2 tyg on 2 tyg off na clenie , t3 brać cały czas . Cykl bedzie trwał 6 tyg łącznie . Skończe clen jednego dnia i t3 , tak można ? Czy pociągnać kilka dni dłuzej t3 od clena ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu cyklu

Następny temat

prohormon proszę o pomoc

WHEY premium