SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz pod pachami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
obciążenie 0,5 kg nie daje kompletnie nic... przejrzyj posty o treningu i diecie. Jeśli nie masz obciążenia i nie chodzisz na siłownię, spóbuj cwiczyc z obciążeniem własnego ciała - pompki rozmaite rodzaje, przysiady, na jednej nodze siady, jest tego masa, przy problemie z łapami polecam pompki - zwykłe i wąskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
ćwiczyłam z ciężarkami 2 kg, ale dowiedziałam się, że jeśli te partie ciała chce wyszczuplić, to powinnam zwiększyć liczbę powtórzeń i zniwelować ciężar. Faktycznie - widzę, że to daje efekt. Robię źle?

Wcześniej nawet podciągałam się na drążku - generalnie mam sporo mięśni na rękach i jestem silna, ale to niestety zakrywa tłuszczyk; dlatego chcę go spalić! Nie dowalić jeszcze mięśnia...

Zmieniony przez - piloszka w dniu 2011-06-08 18:17:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
2kg też o kant d. potłuc... Poczytaj o diecie,to podstawa, od treningu nic ci nie urośnie, żeby to nastąpiło trzeba się baaardzo namęczyc. podciąganie świetna rzecz, nie słuchaj osób, które radzą cwiczyc dużo powtórzeń z gównianym obciążeniem, strata czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
dobra, to teraz jeszcze powiedz mi czy mogę wobec tego ćwiczyć codziennie?
(tzn oprócz soboty i niedzieli)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój pomysł na to : Pójść do apteki spytaj się o tabletki na redukcje tłuszczu firmy ( najlepiej Olimp) ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
Samixe, nie wierzę, że piszesz takie bzdury na sportowym forum...

To, czy będziesz trenowac codziennie zalezy od konkretnego planu,celu itd. Najpierw przeczytaj posty w działach Odżywianie i Trening, a potem najlepiej wypełnij ankietę i założ dziennik w dziale Ladies, tam ktoś zajmie się Tobą porządnie i pomoże Ci wszystko poukładac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
no wlasnie czytam wasze forum, czytam ksiazki, poradniki i mimo to takie pytania sie rodza, gdyz odpowiedzi konkretnej nie znadjuje. Poki co dowiedzialam sie, zeby zmienic kolejnosc i najpierw robic aeroby a potem cwiczyc z hantelkami, no i zeby jednak zwiekszyc obciazenie. Jesli chodzi o moj plan treningowy na rece, to wykonuje codziennie taki sam zestaw (obejmuje wszystkie grupy miesniowe: biceps, triceps, naramienne etc. - to nie jest trening dzielony). Cel --> spalic tłuszcz z rąk, bez wzrostu mięśni - zdecydowanie mi ich starczy. Czy wobec tego ktoś mi doradzi, czy mogę ćwiczyć codziennie?
A co do spalacza, to akurat zastanawiam się nad tym :P Brałam swego czasu TSE i był całkiem niezły, a przede wszystkim miałam więcej siły na aeroby ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
aero przed siłowym to zdecydowanie zły pomysł. w dziale odchudzanie jest temat Obliques z najczęściej zadawanymi pytaniami, przeczytaj go uważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
dobra, dzieki za pomoc Panowie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
piloszka

Panowie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RECEPTA NA RAKA=WEGETARIANIZM

Następny temat

bloga tworczosc...

WHEY premium