SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybka konsultacja na temat dotyczacy dzialu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Co do twojego komentarza to ja nigdy nie piszę czegoś czego nie jestem pewny. W prolo masz stężenie 100mg/ml więc myślisz że na ile ci to starczy? Totalny amator robiący cykl na solo prolce bierze 200-250mg e5d a ty chcesz to brać z 400mg bolda tyg. Dawaj lepiej ankietę

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
100 w tali to trosze duzo przydało by sie spalenie sadła

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-01-20 14:27:14

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
w klacie tyle co w pasie. redukcja wskazana i to ostra.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Odłóż to co masz i zainwestuj najpierw w dobry spalacz i aeroby, na koks przyjdzie jeszcze czas

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Człowieku pojęcia nie masz w co sie łądujesz . Aero+dieta+splacz i to wsio w temacie . Co do artykułów na temat połaczenia bolda testa i wina jest multum na tym forum . Wszystko prawie zostało napisane . Tylko chęci sa potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
1. heh... sluchajcie chlopaki...jakbym chcial sie doradzic jak spalic tluszcz podbilbym do dzialu odchudzanie...wy***ane mam w to , ze mam w klatce tyle ile w pasie..trudno lipa co zrobic...jak zaczne robic spalaczem tluszczu po 3 miesiacach bede waski jak szczur , dodaj do tego kolejne 3 na cykl i wychodzi lato.jezeli w tym roku tutaj na tej smierdzacej wyspie bedzie takie samo jak w tamtym roku bede musial z wiaderkiem latac co mi sie nei widzi bo wejde byle do windy lub do sklepu i sie rozpywam.nie chce sie odchudzac bo mimo tego tluszczu mam dobrze rozbudowane barki co bardziej sie rzucaja w oczy niz samar , chociaz nie powiem tez wystaje( tedecja do bokow).i nie doardzac mi zebym poczekal do kolejnej zimy bo nie chce...trudno taki charakter we wrzadku kapany.
2. tescia chce bic 1 w tygodniu , pomiedzy boldenonem wiecej nie mam bo nie zmiescilo mi sie w paczke...
3. cyklop nie pisz mi tutaj takich rzeczy , ze nie wiem w co sie laduje.wiem dokladnie w co sie laduje.musze sie nabic .boldenona jeszcze nie probowalem wiec tym razem chce cos innego . deka na mnei nei dziala jak chce wiec moze to zadziala.czy byla dobra nie wiem bo teraz dobra deke dostac to jest wyczyn.
i poszukam moze przegapilem naglowek z tematem bold+prolo+wino i na czym najlepiej sie skupic zeby odblokowac ( od czego mierzyc ten czas 18/21 dni )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
skoro taki madry jestes to po cholere ci porady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
tragedia wiecej w klacie mialem wazac 70 kg. Napisz co jesz i jak trenujesz. bialka tyle co dla zwyklego czlowieka. Daje glowe ze niepelnowartosciowe. Koks jest tylko dodatkiem.

Zmieniony przez - bishop123 w dniu 2009-01-21 00:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
to po tym cyklu bedzie klata 110 a pas 120 a bij, rob co chcesz jak wiesz co robisz

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-01-21 00:57:25

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
zawsze mialem boki i nigdy ich sie nie pozbede...tak juz poprostu mam.
potrzebuje rad i nie jestem madry bo po co mialbym sie nieby tu zglaszac jak nie o porady ludzi , ktorzy duzo wiedza... a jest ich tu duzo bo nie raz czytalem sobie ,nie jako osoba zalogowana ,sporo dyskusji.
jak mozecie to pomozcie jak nie to nie piszcie nic i bedzie luz...pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino mnie dopadlo, do lekarza by sie szlo

Następny temat

Po dłuższej przerwie

WHEY premium