SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szukam żetelnej rady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musisz olać białko i skupić się nad długimi węglami bo mięcho to raczej przyjemniejsza część diety a jak nie dorzucisz odp ilości węgli do białka to zgadnij gdzie się będzie magazynować ?


odp brzmi w klozecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
Żetelnej odpowiedzi nie dostaniesz















Jak już coś to może Rzetelną odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 127
oki widze ze juz kozaki sie odzywaja nie masz zdania nie pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żadne kozaki, po prostu wypadało by pisać bez błędów ort. tym bardziej że słownik podkreśla je na czerwone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
nie jestem kozak, ale jak widzę że 22 latek wali taki błąd ortograficzny i to jeszcze w temacie postu to sorry

ale wracając do tematu:
1. Idź do działu odżywianie bo twoja dieta to totalna porażka z tego co widać
2. Idź do działu trening, bo mówisz że miałeś już cykl na saa a twój rekord na płaską to 85kg przy takiej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Bo ten kolega ma dysgrafię i dyskalkulię czyli zapomniał dopisać 1 (jedynki) przed 85kg i wtedy taka informacja będzie "żetelna"

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
a to sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 127
czy wy uwazacie ze przy 190 wzr i wadze 103 w pasie 98 to jest duzo czy patrzac na moja ankiete stwierdzi ktos ze jestem otyły.A to iz biore na klate 85 max to jest cos nie tak ???nie kazdy ma takie proporcje ze bedzie podnosił ponad swoja wage ciała a czy jak na modlitewniku biore na serie 40 kg to mało takze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja to widze tak

przecietny trenujacy (temu szprycy nie trzeba, zrobi wynik na suplach): wycisk 120%masy ciala, przysiad 150%masy ciala, martwy ciag: 200% masy ciala

silny kolezka (tu mozna dodac conieco do pieca): wycisk 150% masy ciala, przysiad: 200%masy ciala, martwy ciag: 250%masy ciala

bardzo silny kolezka (tu zwykle juz witaminy sa w uzyciu): wycisk 200% masy ciala, przysiad 250%masy ciala, martwy ciag: 300%masy ciala

wszystko ponad, to ludzie "nadludzko" silni, juz nie tylko w ramach miar przecietnego obywatela, ale takze wsrod trenujacych.

wszystko ponizej, to leszcze - bez urazy, bo kazdy byl kiedys leszczem - ale im nie trzeba koksu, wystarczy jedzenie, trening i czas.

zastanow sie gdzie na tej skali sie plasujesz i bedizes zmial odpowiedz na swoje pytania.

to jest bardzo rzetelna porada - powaznie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
80 dych na klatę to śmiech na sali nie trzeba mieć żadnych predyspozycji by przy takiej wadze bez problemu wycisnąć te 120-130kg,a co do obwodu w pasie to powiem ci że jestem podobnego wzrostu a w pasie mam ponad 10 cm mniej,a i tak wydaje się,że jest nie mało...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

ciezka prace czas zaczac!

WHEY premium