SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szkolenie na instruktora

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
w Poznaniu z tego co wiem jest Profi Fitness http://www.profi-fitness.com.pl/ Ja też jestem zainteresowana kursami dla instruktorów tylko w Łodzi ale niestety narazie nic na ten temat nie znalazłam gdyby ktoś coć wiedział to bardzo proszę o informację>

rybkaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 95 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3528
ja robilem kurs instr. fitnes - cwiczenia silowe, na gorzowskim awf-ie i dostajesz po tym legitymacje od minist. edukacji narodowej i sportu o ukonczeniu kursu.

Jeżeli bez medalu jesteś nikim, to z medalem też będziesz nikim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"A ma ktos moze namiary na jakies kursy instruktorow aerobiku w Poznaniu."

zapytaj w centroom doskonalenia kadr i szkolenia poznanskiego awf
tel. 835-50-92 i 835-50-94
od nowego roku akademickiego powinnien rooszyc nowy koors

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Hej podam Wam linki stron z których sie czegoś wiecej dowiecie, z tych firm mozecie skorzystać robiąc kurs polecam Opend @mind . albo i nie bo sie powiekszy konkurencja heheeh. Jestem instruktorka od 2 lat i ciągle u nich sie szkolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Hej! jestem z Kujawsko-Pomorskieko i też chciałabym przejść
kurs instruktora fitness,jednakże z tego co się orientuję
w moim regionie nie ma wielu instytucji, w których mogłabym przejść taki kurs a może się mylę?
Czy ktoś może mi pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
Teraz na dniach jest organizowane szkolenie dla przyszłych instruktorów fitness w Ostrowie Wlkp. przy współpracy TKKF i szkoleniowców z Akademii Fitness ze Szczecina. Start 13 sierpnia do 25 sierpnia. Po ukończeniu kursu otrzymuje się legitymację państwową MENiS. Wiecej info na stronie:www.fitnessmadame.com/kurs_ok.htm
lub pod telefonem: 607 992 779
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
"Hej! jestem z Kujawsko-Pomorskieko i też chciałabym przejść
kurs instruktora fitness,jednakże z tego co się orientuję
w moim regionie nie ma wielu instytucji, w których mogłabym przejść taki kurs a może się mylę?
Czy ktoś może mi pomóc?"
W Toruniu w FitnessCity "Gra" są szkolenia sygnowane przez szkołę Inki Szymanski. Szkolenia są prowadzone przez Kasie Zaklikowską (Master APF) i Inke Szymanski. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30


Zapraszam do odwiedzenia stronki: [www.szkoleniafitness.com] na której można znaleźć wszystkie informacje na temat kursów aerobiku dla początkujących instruktorów.
Kurs kończy się egzaminem państwowym, a wydawana legitymacja Ministerstwa Sportu uprawnia do pracy praktycznie w każdym klubie fitness w kraju i zagranicą.

Następny kurs już 3.03.2008 , przeprowadzony w trybie ciągłym (2 tygodnie)
Więcej info na stronie [www.szkoleniafitness.com] i pod mailem: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46
W tym roku ruszają szkolenia IFAA w Posce. powiem szczerze, ze jak ktos mysli powaznie o fitnessie, to nie ma co placic za szkolenia ktore sa wazne tylko w Polsce. To nie jest tania inwestycja, wiec jak juz sie brac za to, to przynajmniej inwestowac z glowa. Polecam szkolenia IFAA, lub w Euro Fitness School. (podobne papiery)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

czy ktos mi ułoży diete????????????i da jakies wskazowki

WHEY premium