SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syty cyklon

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WItam.Planuje zakupic x-panda i KO.Wtedy starczy na 42 dni.Radzicie brac 1 porcje ko i 1 xp dziennie czy moze najpierw do wyczerpania zapasow np 2 porcje KO dziennie a potem po 2 XP.ALbo moze najpier prze 2 tyg mono po 5 gram dzienie a potem 2 porcje staku wtedy wyjdzie okolo 60 dniowy cykl.Czekam na pomoc i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
zrób tak:
1 cykl - xp/ko + mono
przerwa
2 cykl ten ze stacków ktory został + mono

i bedzie najlpeeszy efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Wiem ze ko dawkujac tak jak jest podane czyli dwa razy po 15 g starcza tylko na 17 dni a kosztuje sporo bo 130 zl :/ wiec pewnie trzeba dwa ko zeby byl jakis cykl:/pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce to wykorzystac w 1 cyklu,nie chce 2 robic,tzn zrobie ale na clout mana poki co czekam na propozycje zestawienia xp/ko i ewentualne mono w 1 cyklu (okolo 50 dniowym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
podam Ci kilka schematow

treningowe:
jeden stack rano na czczo
drugi 30 min przed treningiem
mono po treningu

nietreningowe-tylko mono lub tylko jedna porcja jednego stacka rano lub na noc


2 schemat:
treningowe:
porcja stacka przed treningiem
mono po treningu
2 stack na noc

nietreningowe-porcja stacka rano i porcja na noc


ogolnie mozna kombinowac na wiele sposobow z taka iloscia supli
wszystko zalezy od tego ktory to TWoj cykl kreatynowy-jesli jeden z pierwszych olej mono lub jeden ze stackow -jeden stack+mono lub 2 stacki w zupelnosci wystacza
a jesli jestes bardziej zaawansowany to dodanie mono bedzie jak najbardziej na miejscu

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za propozycje,oczywiscie nie jestem poczatkujacy mam za soba z 8 cyklow mono i 2 cell pumpem.Prosze o wypowiedzi jeszcze jakis eksperow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
co sam bede robil jak KO przyjdzie

treningowe:
porcja KO przed treningiem
mono po treningu


nietreningowe-mono

starczy na dlugo dlugo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
no tak Biniu, ale kolega ma jeszcze XP

ja sie nadal trzymam opcji ,ze lepsze rezultaty byś miał na 2 cyklach z kazdym ze stackow + mono...brac wszystko na raz niby można, ale nawet jak jestes zaawansowany to nie wiem czy w dzień Tren. 1porcja XP + 1porcja KO + 1porcja mono to niezadużo kretki

no ale jak chcesz 1 cykl to pig dobrze rozpisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
XP to slabszy kuzyn KO wiec co za problem

albo zamiennie

wtedy uzyc slowa stack
albo jeden cykl z XP drugi z KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja rozwazalem taka opcje zeby brac najpierw samo mono tzn przez 1,5 tyg a potem dopiero wejsc na 42 cykl ze stackami xp i ko<juz bez mono>co o tym sadzicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko OXY-GEN Protein 80

Następny temat

Bezsennosc

WHEY premium