SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple samolotem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecę samolotem do Egiptu na tydzień chcę zabrać z sobą suple a dokładnie clen burexin słyszałam że nie ma problemu w przewożeniu w np bagażu głównym ale nie chce brać całej puszki bo zajmuje dużo miejsca czy mogę przesypać do innego pojemnika? Mogą się wtedy czepiać o to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Po co chcesz tam ten spalacz ciągnąć?? Wypijesz sobie rano mocną kawę i masz to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Czepiać się mogą zawsze i o wszystko. W najgorszym wypadku wezmą kapsuły do ekspertyzy. To pudełko jest rzeczywiście takie duże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Bagaż jest tylko prześwietlany. Jak nie zobaczą nic podejrzanego to nie będą sprawdzać co jest w środku. A nawet jak otworzą to nic nie powinni zrobić, bo można przewozić takie rzeczy. Można przewozić w sumie prawie wszytko oprócz bomb i narkotyków

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyrostek

Następny temat

Rozciąganie - przestać czy kontynuować

WHEY premium