SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple a nadciśnienie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
witam chciałem sobie kupić ashwagandę albo macę-żeby łykać na rozluźnienie. Ale w opisie maci jest że może być nie wskazana przy nadciśnieniu. Podobnie chyba jest z żeń szeniem? Jak z ashwagandą? Ja co prawda jako takiego nadciśnienia nie mam zdiagnozowanego ale jakiś czas temu miałem trochę podniesione.
To jak to w końcu jest?
Ma ktoś jakieś dokładniejsze info?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
Jeżeli nie masz stwierdzonego nadciśnienia to tymi akurat suplementami bym się nie przejmował.
Ashwaganda może nawet obniżyć ciśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja nie mam ale matka i ojciec mają, a i mi skakało czasami na ok 140-150 na 110-120. Ok wiec chyba w Ashwagandę zainwestuję.


Zreszta kiedys łykałem kilka dni żeń szeń i tez mialem wtedy cisnienie podniesione-aczkolwiek wtedy jadłem sporo wyrobow mocno solonych tyłu kiełbasy wiec i to mogło podbijać wynik ciśnienia.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
by stwierdzic nadcisnienie trzeba kontrolowac dluzszy okres czasu cisnienie i notowac wszystko, pozniej dokonac sredniej i zobaczyc w jakich przedzialach sie miesicisz jak skoki nie sa duze moze trwac to nawet 3 miesiace i zaobserwujesz wtedy tendencje do zmniejszenia lub zwiekszenia wartosci.

o ile skurczowe moze byc nieco podwyzszone o tyle rozkurczowe juz masz bardzo wysokie i trzeba zainteresowac sie wizytą u lekarza bardziej niz dodaniem suplementu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ja sobie tak mniej więcej od roku co jakiś czas sprawdzam. Czasami codziennie czasami robie przerwe jak mi sie nie chce badać. Teraz sobie sprawdziłem to miałem 144 na 79.
Poziom jest mniej wiecej cały czas podobny.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
Zależy jeszcze jakim urządzeniem mierzysz ,jeżeli nadgarstkowym to nawet nie bierz tego pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Elektroniczny cisnieniomierz. Aczkolwiek mozesz miec troche racji bo jak bylem w przychodni i babka mierzyla mi takim recznym to mialem duzo duzo nizsze.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A co sądziecie o GABA?
Może kupic ahwagande i gabe i np ashwagande rano a gabe wieczorem?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Moim zdaniem ashawaganda nie zaszkodzi, a wręcz może pomóc. Jeśli się boisz o skoki ciśnienia to bierz wraz z nią czosnek oraz koenzym q10, a najlepiej sprawdzaj ciśnienie i w razie wysoko się utrzymującego przez dłuższy czas, odstaw po prostu adaptogen:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Kupiłem to i to, i będe obserwował. pozdro

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Ahwagande najlepiej przed śniadaniem na pusty żołądek. Jeśli chodzi o Gaba to nie słyszałem pochlebnych opinii na jej temat. Lepiej 5htp lub już zma na noc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer na początek (na masę) ?

Następny temat

Nitrobolon II + Xtreme Creatine FA

WHEY premium