SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadcisnienie :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
Witam mam taki problem ponieewaz trenuje na siłowi 3-4razy w tygodniu i do tego raczej od trenowac sw od miesiaca ale trzeba miec zgode lekarza pieczatke itd
bylem dzis u lekarza sportowe powiedzial ze mam nadcisnienie nie jest to temat dla mnie nowy robilem badania ukg ekd itd w kwietniu ale wszystko bylo wporzo
zalecil mi brac jakies tam tabletki obnizyc jeszcze wage ciala
mam dwa pytanie bo aktualnie koncze kreatyne i tauryne
czy wzrost te odzywki moga powodowac wzrost cisnienia
i drugie co byscie polecili na znormalizowanie go ;/
bo mam zezwolenie na miesiac treningow i potem mam ponownie na badanie sie zglosic
prosze o rade bo naprawde niechce przerywac treningow :-/

pozdrawiam

yyy?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Pitu-Pitu, srutututu..
Zadziałać tak może, grupa ludzi jest na nią nadwrażliwa i reaguje podwyższonym Ciśnieniem (np. ja, Qaz).. Cześć przypadków tutaj moe być związana z czym innym (zła dieta, podaż niektóych pierwiastków)...
140/80 to granica zdiagnozowania nadciśnienia a młodzi, aktywni fizycznie, dobrze się odżywiający ludzie bez nadwagi nie powinni miec takiego..
A takie ciśnienie o jakim piszesz Apok swojego czasu miałem (skakało i do 160) i mam zdiagnozowane, że nie pozostało to bez zmian..
Wiec będe sie upierał że z tym nie ma żartów..
I podejście a to looz bo po kreatynie i jechanie na takim ciśnieniu 6-8 tyg. nie jest prawidłowe..
Trzeba zdawac sobie sprawę z możliwych konsekwencji..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
leczeniem nadciśnienia to się zajmuje zazwyczaj lekarz rodzinny, a nie sportowy.
sportowy mógł jedynie w trakcie badania stwierdzić zwyżkę ciśnienia.

jak obniżyć ciśnienie bez farmakologii szukaj w dziale "zdrowie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ponoc retencja wody wymusza ciezsza prace serca i powoduje przejsciowe nadcisnienie - napisz ile ci wyszlo to nadcisnienie, ja mam skoki przy cyklu 120-130/75-85 (choc moze to inna przyczyna)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
nadciśnienie = kreatyna, i wszystko na ten temat. Ja na cyklu, po cyklu mam 170 na 110, wszystko sie normuje po około 3 miesiacach dopiero :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Też mam duze nadciśnienie 90-110/140-160. Teraz na lekach nie
Na mono mam wysokie bo mono zatrzymuje wode a to jest przeważnie przyczyną nadciśnienia.
Biore leki i nie mam problemu ale srednio na mono miałem o 10-20 więcej na dolnym i na górnym.
Nie słuchj jak ci będa wciskać prestarium za 25 zł niech ci lekaż przepisze leki.

Brałem prestarium i nic mi nie pomagało a teraz bire polski lek za 7 zł i mam ciśnienie ok.
Idź do lekarza nich dobierze ci leki i z kreatyny tylko stacki drogo ale bez wody i nadciśnienia.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Ale idź do tego lekarza przez "rz" a nie "ż" hehe

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
ok
na badanich wyszlo mi te graniczne 140 / 80 jakos tak nie pamietam dokladnie
a jest wlasnie na mono i koncze je okolo 10 pazdiernika a na badania mam sie zglosic tak 29 pazdiernika wiec myslicie ze cisnienie sie ustablizuje czy nie ?
btw mam jeszcze umowiona wizyte z kardiologiem na za tydzien zobaczymy co on powie

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Fallen- nadciśnienie związane jest z mono..
Ja na cyklu miałem w szczycie nawet 160/80, sprawa indywidualna..
Przerwałem cykl wcześniej, po miesiącu mniejwięcej sie unormowało..
Nigdy wiecej mono nie ruszę, polecam jabłczan lub jakieś stacki..
Pamiętaj o tym, że nadciśnienie nawet przejściowe jest niebezpieczne..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
właśnie, ja teraz tylko stacki kupuje, żadne mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Tauryna też wpływa na podwyższenie ciśnienia, jak najbardziej. Poza tym musisz ograniczyc kawę jeśli pijasz w ogóle. Co do treningów SW to regularne treningi powinny doprowadzic po pewnym czasie nawet do spadku cośnienia.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
ok
zobaczmy jak bedzie po kreatynie
narazie mam zezwolenie na 1miesiac zobaczymy co bedzie sie dzialo po kreatynie

pozatym
ten doktorem do mnie mowi ze to moze byc przez wage i mam zrzucic 10kg
troche mnie to zwalilo z nog bo troche pracowalem na ta wage :-/ ale mysle ze nie bede bawil sie w rzezbe bo to bez sens


Zmieniony przez - f4llen w dniu 2005-09-30 13:03:13

yyy?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze połaczenie<zma>

Następny temat

Xpand

WHEY premium