SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

superanabolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 416
strzelał sobie to ktos? Podobno niezłe rezultaty a działanie podobne do Deki? Interesuje mnie jak by wyglądał cykl ze superką i z czym ją ewentualnie połączyć (tylko zastrzyki) mój wiek 19 waga86 jestem po 1 cyklu mety(rok temu) pozdro dla wszystkich dla których życie zaczyna sie od 100kg na karku i 0,5m w łapie

Dzisiaj jestem mały jutro bede duży!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2371
superek jest podobny do deki(nandrolon). Jest to czeski srodek szybciej dzialajacy od deki ale slabszy. Polonczenie z testosteronem bylo by dober ale ...

I am / I can ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Dobry wybor bo tego sie prawie nie podrabia.Dzialanie jak deka bo to nandrolon.Tylko ze duzo shotów.2 strzały co drugi dzien ;/ Połączysz to z propem i idzie super mięsien :) Ale wtedy masz sito z dupy murowane.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zycie zaczyna sie od 0,5w lapie(

chlopie zmien tok rozumowania

ja majac troche mniej w lapsku osiagne w zyciu duzo wiecej od Ciebie

sorki ze tak laitowo(niepojechalem Cie) ale jestem nawalony i dosc pokojowo nastawiony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska mety-bedzie sog

Następny temat

Anapolon

WHEY premium