SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

studia a policja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
AON FIghters
Stopnie nadane w służbach są uznawane w równorzędnych stopniach w innych służbach mundurowych.


Spierałbym się, czy porucznik, któremu marzy się praca w Policji dostanie na starcie komisarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1569
Odpowie mi ktoś na resztę moich pytań?

Zmieniony przez - czarku9 w dniu 2013-12-02 17:46:01

"Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas który mamy?"
Kerry Johnson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 539
Artykuł 56 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 o Policji (Dz. U. z 1990 r. Nr 30, poz. 179)
Jeśli masz stopień nadany w przed podjeciem służby w policji zostanie on uznany. Mianowanie następuje przez Komendanta GP, i często następuje to po ukończeniu szkolenia podstawowego.
Poza tym stopień nie jest najważniejszy - decyduje stanowisko służbowe a nie stopień. Może się zdarzyć tak (i tak się dzieje w niektórych służbach) ze kaprale rządzą pułkownikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
na które pytanie? czy iśc po technikum do policji/straży? ?To Twój wybór...

chcesz miec godny byt, to pomyśl o jakimś zawodzie w którym poptrzeba specjalistycznych uprawnień/wiedzy i w którym będziesz dobry

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 539
Ok, daj sobie spokój z wojskiem - przeżyjesz rozczarowanie. Skończ studia nawet zaoczne i idź do policji. jak będziesz w słuzbie to przynajmniej na początku będziesz miał problem z tym zeby studiowac - będzie to uciążliwe - szkolenie podstawowe, staz w OPP, służby w weekendy tj wtedy kiedy masz szkołę itp. lepiej przyjśc z papierem - wystarczy licencjat. Zrób prawo jazdy i kursy za które mozesz miec dodatkowe punkty w ramach rekrutacji. A później w "ogniu" wyjdzie z jakiej gliny jesteś ulepiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1569
zamierzam jeszcze raz startować do SA PSP ,wsowl,sgsp ,do policji złożyłem już papiery rozmowę mam w styczniu . Uczęszczałem już w tym roku na studia stacjonarne na polibudzie kierunek elektrotechnika (dalej w kierunku po technikum elektrycznym) aczkolwiek to nie jest to co chciałbym w życiu robić i zrezygnowałem i jeśli miałbym już pójść na normalne studia to chciałbym pójść na coś co mi pomoże ukierunkować się na mundur tylko nie wiem na co, bezpieczeństwo wewnętrzne/narodowe czy inne kierunki brzmią jakby były z tym powiązane ale co po nich? a może jakiś inny kierunek? Macie jakiś pomysł?

"Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas który mamy?"
Kerry Johnson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 539
bardziej niż o kierunek studiów martw sie o multiselekt albo PSP. Punkty z wykształcenia to detal - drobny szczegół w porównaniu do tego co możesz zyskać na w/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 539
żadna szkoła nie przygotuje Cie do roboty w policji czy innych służbach. czytaj ustawe o policji na początek a później coś z podstaw prawa - przyda ci się na kursie podstawowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1569
a gdzie to znaleźć? pewnie gdzieś na jakiejś stronie policji domniewam mógłbyś zapodać link? a tak wgl przeglądam teamat ( https://www.sfd.pl/Aktualne_Testy_do_policji_2008/2009_SĄ_ODPOWIEDZI_NA_TWO,_WYSTARCZY_PRZECZYTAĆ_TEMAT-t448329-s36.html ) aczkolwiek jestem na 37stronie i są tam posty z roku 2009 a testów jeszcze nie znalazłem, są one gdzieś na forum?:) bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Same oferty za kase tylko

"Czy rzeczywiście potrzebujemy więcej czasu? Czy też potrzebujemy więcej dyscypliny, by wykorzystać czas który mamy?"
Kerry Johnson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 539
Na testy nie ma ani dobrych ani złych odpowiedzi - wszystko kwestia osobowości. To Ty sie starasz o przyjecie, pomęcz się - na IFP popytaj ludzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba Ciała

Następny temat

Kwalifikacje i uprawnienia do służb mundurowych

WHEY premium