SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzał w pośladek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
pokłóciłem się ze swoim DR. i postanowiłem robić zastrzyki w pośladki sam sobie. Pierwszy zastrzyk raczej nie wyszedł bo nie dałem rady odciągnąć tłoczek i sprawdzić czy trafiłem w żyłę. Po zastrzyku w strzykawce była krew. Co się dzieje po wprowadzeniu sterydu w żyłę zamiast w mięsień. Czy substancja będzie działać, czy się zmarnuje ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
będzie działać tylko w inny sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
pytam na serio, jakie są konsekwencje wprowadzenia substancji w żyłę zamiast w mięsień, ludzie mnie pocieszają że gdyby to poszło w żyłę to by się zakończyło zawałem ale mi się w to nie chce wierzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
typowe podejście koksa
nie pyta o konsekwencje zdrowotne tylko czy substancja się nie zmarnuje
kolego użyj wyszukiwarki-czytaj tematy podwieszone -tam było już napisane wszystko na te tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
przepraszam bardzo ale jestem nowy szukam i szukam, znaleść nie mogę. Krótkie pytanie, zaliczam zgon po wprowadzeniu koxu czy nie ?. Mogę się martwić spadkiem działania????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 854
Na moje oko nic sobie nie zrobiłeś skoro piszesz i żyjesz, przebiłeś po drodze igłą jakąś żyłę i tyle to się zdarza część naczyń krwionośnych masz pod skórą część głębiej w pośladku ja po takim fakcie mam czasem siniaka albo twardsze miejsce. A jakbyś sporo soku w żyłę zapodał to skrzep i zawał gotowy. A dołączam się do kolegów wyżej, co tam zgon ważne żeby towar się nie zmarnował hahaha

mors certa hora incerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
dokładnie, każdy kiedyś umrze, nie maa lepszej śmierci niż podczas cyklu TAK WŁAŚNIE CHCĘ ODEJŚĆ Z masą I klasą haha. Rozumiem że nie musze się martwić spadkiem stężenia . Jeśli nie odpowiecie mi konkretnie do 20 : 00 będziecie mieli na sumieniu psa rasy pekińczyk bo muszę się tego dowiedzień a sam nie mam odwagi ewidentnie walnąć sobie w żyłę i sprawdzić co będzie. Moim zdaniem nie będzie żadnego skrzepu przecież to alej, powinien się rozcieńczyć i serce powinno sobie poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
jak jeszcze jestes i mozesz pisac to nic ci nie bedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
mam gdzieś czy coś mi będzie tylko PYTAM czy KOX BĘDZIE DZIAŁAŁ NA TYCH SAMYCH OBROTACH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
będzie dzałał nic Ci nie jest a jak masz jakieś wątpliwości to bij jeszcze raz. Przeciesz masz gdzieś czy coś ci się stanie więc czy walniesz grama czy 2 to bez różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
jakie są konsekwencje wprowadzenia substancji w żyłę zamiast w mięsień
W najgorszym razie zgon.

A działać to zadziała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostatnie bicie hcg w dzień rozpoczęcia clomidu czy 3dni przed clom???

Następny temat

Odblok szybkie pytanie!!

WHEY premium