SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boli posladek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez wojo zmc z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Witam mam pytanie Boli mnie posladek po wszczyknieciu ONE RIP 150 i EQUIPOISE 200 wszczykuje 0.7 igla po 1ml ale nie o bol mi chodzi tylko czy moge nadal podawac w to miejsce kolejne serie i czy moge w boloncy posladek i ile moge najwiecej seri wszczykiwac w posladek jeden i kiedy zmienic w kolejny z gory dziekuje za odpowiedz:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pomyliłeś działy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
W tym dziale obowiązuje ankieta którą musisz wypełnić .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzupełnij choć podstawowe dane, na pewno wiek w profilu. O cykl który to, to nie pytam bo się domyślam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Zmieniaj miejsca inj za każdym razem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
tz kilka cm od poprzedniego czy np w drogi posladek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w drugi, za jakiś czas kawałek od tamtej iniekcji, później zmiana, zrobi się sito na 4literach wchodzisz na uda, zrobi się sito wracasz na pupę, a ogólnie masz po drodze jeszcze pełno innych mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
to ile tz moge na jednym posladku zrobic szczalow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
a co do tego bolu moge bez problemow nadal przyjmowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładną ilość CI podać? No tego się nie da określić, zależy jak będą się goić, ja czasem i parenaście tygodni biłem np propa e2d tylko w poślad. Możesz ale nie w te same miejsce, dlatego krzyk Ci napisał żebyś zmieniał miejsca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Dziekuje ci Bardzo za informacje:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping sporty walki

Następny temat

Pomoc Przy Odbloku...

WHEY premium