SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boli mnie wątróbka:((

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 348
Jestem na cyklu 50 ruskiej mety, jak narazie zjadlem 40 i zaczela mnie bolec watroba. Czy tak jest zawsze, czy ze mna cos nie tak? zastanawiam sie nad przerwaniem cyklu, chociaż wolał bym tego nie robić. Co radzicie?
aha, jako osłonke na watrobe jadlem sylimarol, teraz mam zamiar jeszcze kupić se Hepatil, podobno regeneruje wątrobę.

Ajak

Ajak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
wy***ałem 1500% Twojej normy, a to co mam w głowie w poruwnaniu z niektórymi grubasami z forum jest zaledwie kroplą w morzu...
Naprawde
Pozdrawiam i zachęcam do lektury na poważnie.
Niech mnie ktoś poprawi jaksię mylę...


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...


Zmieniony przez - DaV w dniu 2003-05-27 12:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10257
Zrob sobie badania na wskazniki watrobowe ,a o szczegoly zapytaj w dziale Porady medyczne .

Iron

Iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
przede wszystkim wypełnij profil. potem napisz jak dawkujesz te 50 tabsów i jak dawkowałeś dotychczas sylimarol. następnie napisz ile już mety zjadłeś i czy piłeś w czasie cyklu alkohol. potem napisz jak ćwiczysz i skąd wiesz że to na pewno wątroba. jak już to zrobisz to na pewno ci coś doradzę.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 348
no to bedzie tak: Przez pierwsze 5 dni bralem po jednej tablietce, pozniej przez 2 dni po 2, nastepnego dnia 1(mialem pozyczone 10szt. zanim mi koleś zalatwil)potem 3 dni po 2 i dwa dni przerwy(tak wyszlo ze niemialem) nast. dzien 2, pozniej cztery dni po 3 tabletki, i do dzisiaj
przez 6 dni po 2. Sylimarol bralem dosyć nieregularnie(zapominalem to wziac) zazwyczaj 2 tab rano 2 po poludniu i 2 wieczorem. 2 razy podczas cyku zdarzyo mi sie wypić troche piwa(ale ze mnie d****.. Domyśam se ze o watroba bo to mnie boli pod żebrami z prawej strony(jak naciskam albo sie ruszam to mnie boli, jak leże to nic, nie jest to straszny ból, ale mam go juz 3 dzień). Dzisiaj zjadlem 40 tabletkie.

Ajak

Ajak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Zrobiłeś największy błąd pijąc alkohol do mety to jest największa głupota zastanów się wcześniej jak masz brać ,dobrze że wziąłeś na cykl 50 tabl a nie więcej.Tak jak koledzy pisza wyżej zrób sobie badania wskaźników wątrobowych pij dużo jogurtów nie jedz tłusto i kup sobie 2 opakowania hepatilu jedz tak jak pisze na ulotce czyli 3razy po 1tabl. na dobe będzie dobrze i nie pij więcej alkoholu na cyklu


Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 348
Tak wiem, wiem, niepowinienem pić, teraz żałuje, ale juz nic nie poradze... a te browce to mocno mi zaszkodziły? chyba nic poważnego z tego nie bedzie... Dieki za rade

Ajak

Ajak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
muchozol- jesteś klasycznym przykładem jak nalezy nie robić. nie będę cię opierd..ł bo mi się nie chce. to znaczy co- wziąłeś trochę metki, na chwilę przestałeś bo nie miałeś, później znów troche wziąłeś o sylimarolu zapomniałeś i tak doszedłeś do 40 tabsy? a odżywki i trening też zapomniałeś?
bez pojęcia i rozumu. szkody dużej na szczeście sobie nie zrobiłeś z taką ilością ale wątro ma prawo pobolewać. metkę wypie..ol do kosza albo przeznacz na fundację ojca rydzyka bo to na razie nie dla ciebie. jak chcesz to możesz zrobić badania ale pewnie zapomnisz... na mój gust to enzymy masz koło 100 jednostek. umrzeć to nie umrzesz ale wątro możesz pomóc w nast. sposób:
-hepatil 1 tydz. 3x2 tabletki dziennie, 2-3 tydz. 3x1
-zrezygnuj z alkoholu
-staraj sie unikać potraw smażonych i zawierających warzywa strączkowe (fasola groch)
-staraj sie jeść bardziej potrawy gotowane na te konto (polecam dużo marchwi gotowanej)
-nie pij kawy.
po miesiącu takiej kuracji wątro będzie jak nowa.
powyższe porady polecam wszystkim którym wątro dała się we znaki :)

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
dokładnie tak jak mówi ggobo

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620


żyjesz muchozol? nie ma sie co obrażać. na przyszłość bardziej przykładaj sie do tego co robisz. pozdro.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6996
Nie których nie rozumiem. Metki to nie zapominają brać.

Bez Kasy Nie Ma Masy

Every Action Has A Consequence.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 348
żyje, żyje, i nawet mnie troche mniej juz boli(od 3 dni biore hepatil, mete juz wywalilem).Nie widze powodu żeby sie obrażać, jestem bardzo wdzięczny za pomoc, POZDRAWIAM!!

Ajak

Ajak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efedryna jako doping a kofeina

Następny temat

Deca czy Susta ?????????

WHEY premium