SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

street fighting

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Dzięki; S-pontanicznie O-ddany G-łos ;) 4U
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Cos czytalem o tym ale nie wiem jak to wyglada.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy szkoła jest we wrocławiu a nie w Łodzi tak jak było to napisane wcześniej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak szkoła jest we Wrocławiu, a nie w Łodzi.
Ja też nie wiem jak to wygląda, pewnie robią sobie młucke i jakoś im to wychodzi, ale ja lubię i chcę z treningu wyciągnąć coś więcej jak tylko mordobicie.

z pustego nie nalejesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to wiedze ze jest tu osoba (santi) ktora zaczynala tak jak ja (trening samodzielny, ale niewiem jak ty ale ja to uzupelniak sparingami z kumplami).ja juz tak cwicze jakies 8-9 miechow i przyznam ze troche to nudne. sa i minusy (podczas tych sparingow niema kopania na glowe i kolana wiec trudno naczyc sie bronic przed czyms takim) ale i plus kasy nietracisz a uczysz sie tego co lubiesz.
pozdrawiam i sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sog sogiem, ale muszę to troszkę sprostować, aż zajrzałem w swój profil, nie zaczynałem samodzielnie, zaczynałem od shotokan w klubie u Stachowiaka, potem było jeszcze trochę innych, a teraz samodzielnie, można powiedzieć, że zawsze uzupełniałem treningi w klubie samodzielnymi treningami. A teraz owszem też sparuję z kumplami, ale muszę przyznać, że to nie to samo i chcę zacząć jkd, tylko czekam na odzew od kanjiro, a rekraacyjnie capo, bo mi się podoba. Moim zdaniem powinieneś poćwiczyć trochę w klubie, da to Ci inne spojrzenie na samodzielny trening, chociaż jakieś seminaria od czasu do czasu, których jest teraz w Polsce sporo. Pozdrawiam.

z pustego nie nalejesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry cos mi sie poje***o. a ztymi treningami w klubie to nie taka prosta sprawa, brak kasy i to nie okresowo ale pomysli sie. thx
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak by sie lali na treningach tak jak to jest przedstawione w zacytowanym artykule to by żaden z takiego treningu żywy nie wyszedł. Przecież jak sie lejesz na ulicy to myślisz tylko jak przeżyć. Udusić czy skrecic kark to tylko chwila. Sadze że na takich treningach musi być troche asekuracji i wszystkiego napewno nie wolno.

johnson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
CZy to nie chodzi o Combat Kalaki ? Kiedyś czytałem podobny artykuł, nie wiem nawet czy nie ten sam. Rzeczywiście było napisane że walczyli bez regół, najpierw z kijem potem bez, ale to byli bardzo doświadczeni zawodnicy z wysokimi stopniami


"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę"

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
co do Andrzeja Bryla to jako dziecko byłem jego uczniem (co prawda krótko)a później zetknąem się z J.Podobą który pisał o nim książkę. Podobno bryl jest niezłym psycholem, jak słyszałem co potrafił robić na szkoleniach policji we Wrocku to mnie ciarki przeszły. Historie ktre o nim krążą są naprawde całkiem, całkiem. Wszystkie osoby z którymi rozmawiałem o nim mówią że jako instruktor jest (był) troszke niebezpieczny ale jeżeli ktoś wyjdzie spod jego ręki to może się npier***ć praktycznie z każdym z dużą szansoą na powodzenie.

Mój sukces jest absolutny dlatego, że żądam bardzo dużo dla siebie i od siebie.Strach przede mną; popiół za mną.
Szacunek Lojalność Zaufanie

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kyokushin vs Oyama

Następny temat

Chodzenie po okręgu

WHEY premium