SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strasznie schudlam! pomozcie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
mam prosbe/pytanie do fachowcow, bo podobno jest Was tutaj sporo /tak slyszalam/ - co mam zrobic, zeby przytyc?? Wbrew pozorom, nie jest latwo o "tuczaca" diete dla mnie, bo mam sporo ograniczen - jestem celiakiem - nie moge jesc niczego, co powstaje z 4 podstawowych zboz: pszenicy, jeczmienia, zyta i owsa... co za tym idzie odpadaja: makarony, pieczywo, ciasta, no i piffo ;) /bo slodzone jest slodem, a slod jest z jeczmienia../ do tego mam alergie na mleko /w postaci prostej, jako skladnik czy np. w formie sera, juz moze byc/, kakao i orzechy... z uwagi na te wszystkie ograniczenia, nigdy nie bylam jakos nadmiernie gruba, tym bardziej, ze trenowalam dluzszy czas sport walki, ale kiedy stanelam na wage i sie okazalo, ze waze 49 kilo przy wzroscie 172cm, to sie lekko podlamalam..
bede Wam naprawde wdzieczna, jesli cos mi podpowiecie...
pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dieta z bilansem dodanim minimum 500kcal , jesz mieso ,jaja,drob,kasze,ryz,warzywa,platki owsiane,otreby(jesli mozesz),owce,oliwe z oliwek ,olej lniany,ryby tluste,nasiona ,nominalnie 5g ww 1,5g 1,5 - 2 g tluszczu zdrowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj link niżej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutek uboczny jedzenia...

Następny temat

Pytanko,Problem??

WHEY premium