SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanozolol i co do tego????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
"Yes, I believe so, for two reasons. One obvious one is that the decanoate ester is very long lived. Second, and maybe less obvious, is that nandrolone is a progestin (I forget exactly what the number is but it binds with something like 50% of the affinity of progesterone to the progesterone receptor. We have the exact figure in a thread here somewhere). Progestins are very effective at shutting down the HPTA. This is why medroxyprogesterone acetate is given to sex offenders to squash their libido. So there is a tripple whammy from deca: it has androgenic, some estrogenic, and some progestigenic effects that all act to shut one down."

to dla tych ktorzy caly czas mysla ze deka nie blokuje.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.










.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1461
saf deca przez 6 tygodni ? puknij sie w czaszke. Dece 1-10 tydzień po 200 mg.

Śliwka

Śliwka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
A znasz jego organizm, ze podajesz taką dawkę??

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1461
To chyba minimalna dawka. Nizszej sie nie stosuje.

Śliwka

Śliwka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko w y nie wiecie o co chodzi ten koles mysli ze jak sie mu przysadka mozgowa zablokuje to bedzie sie zle uczyl i wogle.Ostatnio zalozyl posta ze po cyklu mial klopoty z koncentracja i teraz sie boi zeby go nie przyblokowalo bo niezda maturynie moge z tego typa trzeba mu serio dobrze doradzic:

MOWIAC SIEMASZ POWIEM CI CZEGO NIE MASZ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
TA.. ZPARALIŻUJE MU MÓZG

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Yoo Guys !!!
Różne treści padają, deca, wino...
Deca nie blokuje! Deca jak już to przyblokowuje. Jest do tego stopnia oczyszczona z wszelkiego androgennego działania, że dopiero przy większych dawkach branych długo dopiero można odczuć przychamowanie endogennego testosteronu po kuracji.
Co więcej to również tyczy się Winstrolu. W dawkach sportowych działa nie wiele lepiej niż deca, o ile lepiej...

Jak na tak młodego sportowca to nie polecałbym brać więcej niż 100tab 5mg. To w zupełności wystarcza. Dodane z odrobiną deki i porządnego treningu gwarantuje jak na pierwszy raz przyrost na serię w podstawowych głównych ćwiczeniach nawet do 30kg.
Nierozsądne było by większe łakomstwo. Zawsze można dla odmiany pozrywać sobie ścięgna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
To nawet wydaje się logiczne bo w koncu przyrosty są trwałe.. stąd można wnioskować, że organimz nie ma tego dołka hormonalnego.. ciekawe..

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez przestan, mniejszych sie nie stosuje... kto ci to powiedzial chyba ten kto chcial cie na hajs na ciac... prawda jest taka ze nawet jak bedziesz bral 50mg tygodniowo przez te 6 tygodni to odczujesz slaby efekt anaboliczny. ale z wynikiem 107 na lawce na pewno cos wiesz o tym. lol

crc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polewacie sie ...ale ja ****a po cyklu jestem inny niz przed..w sensie ze na psychike mi siadlo..nie to ze glupszy,ale nie mam zapalu do nauki po prostu nie chce mi sie.ale oki...skasujcie posta;)

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIC NIE DZIAŁA

Następny temat

Stać mnie ne bycie wielkim???

WHEY premium