SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanabol BD - prosze o pomoc - fake legit zdjecia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Też zadawałem pytanie na ten temat. Wtedy ktoś napisał, że czasem coś się nie wytłoczy ale mnie to brzmiało jak tuszowanie przestępstwa. Ja kupiłem 150 t. tego BD i jakoś połowa nie ma wypełnień na zerówkach i literkach.
Podobną sytuację miałem gdy kupiłem Superanabolan. Przeważnie z 2 amp z 5 ( 5 w pudełku) etyketka schodziła bardzo łatwo. Za łatwo rzekłbym. Te pozostałe trzymają jak diabli i wyglądają profesjonalnie.

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
normalnie niech ktoś kto wie coś napisze.........
....dilowi normalnie narobie antyreklamy krwa mać..........

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
A skąd brałeś ? może z tego samego źródła?

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2582


Chcialbym uspokoic wlascicieli tych tabletek Stanabolu 10mg. Nie bede wnikal w procesy produkcji oraz techniki wytawarzania stosowane przez firme British Dragon ale moge powiedziec, ze wymieszanie 2 wersji tabletek nie jest dzielem pazernych sprzedawcow. Nie wiem, ilu z Was mialo w rekach Stanabol 10mg zapakowany orginalnie w papierowe worki z hologramem po 100(sa juz dostepne w Polsce po korzystnej cenie), 200 lub 500 tabletek? Otoz gdybyscie byli posiadaczami takich workow, po ich otwarciu wysypaly by sie z nich oba rodzaje tabletek. Wynika z tego, ze sam producent dostarcza na rynek taki produkt - bez ingerencji osob z zewnatrz. Najlepszym rozwiazaniem byloby zakupienie wiekszej ilosci w orginalnym opakowaniu i przekonaniu sie na wlasna reke o prawdziwosci tej tezy. Jednak wiadomo, ze nie kazdy sobie moze na to pozwolic. Wrzucam tutaj zdjecie Stana (widac na nim 2 rodzaje tabletek, oraz zdjecie worka z ktorego pochodza).
Osoby, ktore mialy doczynienia z orginalnymi opakowaniami BD zapewne tez potwierdza moje slowa i nie bedzie wporwadzany niepotrzebny zamet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2582


Niestety zdjecie z linkiem, wrzucam w celu edukacyjnym, nie reklamowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Maco a co z superką?

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2582
Wyslalem Ci wiadomosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Superkę mam ale trochę mi zaprząta głowę bo data na ampach jest inna niż na pudełku a poza tym te naklejki z 2,3 amp na 5 schodzą za łatwo.Kupiłem 3 pudełka ( wplanach jeszcze 7) ale wstrzymałem się ponieważ zacząłem się wachać.

Zmieniony przez - Cioś w dniu 2004-07-06 21:06:01

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2582
Wynika to z tego, ze pudelka wozone sa osobno a szkla osobno. Superka w opakowaniach zjmuje za duzo miejsca i latwiej byloby celnikowi ja odnalezc. Majac np. kikaset pudelek i 3 rozne serie (co z tym idzie daty waznosci tez) zbyt duzo czasu pochloneloby segregowanie tego wszystkiego. Sukces ze w pudelku wszystkich 5 amp ma taka sama date waznosci.

Co do naklejek to przydazyl sie maly wypadek. Ampulki byly przewozone luzem po 250 sztuk owiniete folia z bombelkami powietrza (zeby sie niepotukly) ale niesty kilka nie wytrzymalo cisnienia - pekly i rozlaly sie co spowodowalo poplamienie olejem pozostalych szkiel - dlatego te naklejki wydaja sie jakby namokniete.

Zauwazcie, ze tez czesto ta sama historia przytrafia sie z Deca-durabolinem. Proces transportu jest podobny. Na bialych naklejkach mozan zobaczyc niekiedy tluste plamy - to tez wynik pekniec pojedynczych ampulek w transporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Ok dzięki Ci Maco za informacje.
Pozdrawiam
Niedługo się odezwę.

Cioś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos na zime

Następny temat

Ile prolo?

WHEY premium