SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sparing z siniejszym i wiekszym oponentem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
No dobra, ja przy wadze 65kg kulam sie najczesciej z kolesiami w wadze 85-100kg (bez gi), dodam że jestem poczatkujacy jeszcze jedyne co moge robic to utrzymywac sie w gardzie, badz nie dopuszczac do walki z plecow. Staram sie narazie utrzymywac pozycje (byle nie dopuscic do bocznej/dosiadu ), i co ja mam powiedziec o przetoczeniach z tymi byczkami? Narazie staram sie nie meczyc zbytnio, bo kardio siada na maxa jak "przytula" mnie taki 95kg kolezka. Mysle, że na przyszlosc to zaprocentuje, bo walka z duzo silniejszym przeciwnikiem uczy pokory i wymusza we mnie przezwyciezenie zmeczenia i ogolnego rozpi****lu w glowie (szczegolnie jak koles jest w bocznej czy dosiadzie). Nie wspomne o konczeniach, bo dla mnie jeszcze za wczesnie - postanowilem najpierw nauczyc sie utrzymywac pozycje.

Tak poza tym co powiecie na szkoleniowki Marcelo Garcia "Submission fighting" ? Mam cała serie i wydaje mi sie bardzo ciekawa i dosc prosta do ogarniecia..

Pozdro dla chudzielców

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Tak Marcelo Garcia - bardzo fajnie tłumaczy , ale musisz to sobie przecwiczyć z kumplem bo nie zostanie dlugo w główce .Poza tym, mozliwe ze komus jego techniki moga tak dobrze nie podchodzic, np mi - mam 183 cm i niektore myki co on stosuje mi tak ladnie nie wchodza , mam za dlugie giry np zeby to tak sprawnie robic na ziemi jak on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
wiadomo, że w główce za wiele nie zostanie, ale zawsze jakieś przebłyski są na treningach najbardziej to brak mi swojego lokum z matą, wtedy moglbym godzinami (w miare mozliwosci kondycyjnych) kulać sie i uczyc nowych technik, narazie jedynie 2x w tyg w klubie musi starczyć

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
z wlasnego doswiadczenia Ci powiem ze manekin jest bardzo dobry jesli chodzi np o rzuty i robienie sobie przejscia na ziemi zeby nie zapomniec , ale trening normalny w sekcji i tak jest o 2 , 3 x lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
chudym zostaje przypakowac ja zrobilem 7 kilo z dobra kondycja i waze teraz 90 kilo :P jak dla mnie mniejszemu duzo daje dazenie do konczenia z kazdej mozliwej pozycji bo sielniejszego i ciezszego trudno bedzie skontrolowac, a to zmusza oponenta to ruszania sie, skupic sie na duszniach szczegolnie GI i dzwignie na nogi bo z dzwigniami na gore moze byc roznie co wynika z roznic sily

ps. mali i szybcy i tak mnie w****iaja bo sa mali i szybcy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Smoq, byq jeden
Przymasowało Ci się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
Ty tez zgrubles piona
jest fajnie, poki co od miesiaca mam problemy z mata bo przez prace brak czasu, mam nadzieje ze w nastepnym tygodniu to sie zmieni i bedzie silka + mata codziennie :)

Zmieniony przez - Smoq. w dniu 2011-02-23 20:05:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja to wróciłem do starej wagi
Ale dalej należę do tych małych i szybkich co wkurviają

ps. wpadaj do spamu, co by tu nie śmiecić

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2011-02-23 20:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Nurtuje mnie jedna sprawa napiszę tutaj żeby nie zakładać nowego tematu. Więc lepiej jest sparować z przeciwnikiem który jest odemnie silniejszy czy mniej wieęcej tak samo silny jak ja zakładając że jesteśmy na podobnym poziomie zaawansowania. No bo niby jak sparuje z silniejszym to potem będzie łatwiej ze słabszymi ale z drugiej strony gdy sparuje z równym to nie męcze sie tak szybko i mam więcej okazji żeby poćwiczyć technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
zmieniaj sparingpartnerow.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOŃCZENIE Z DOSIADU

Następny temat

Szybki jak uczniowie shaolin

WHEY premium