SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za dobre rady, postaram się nie nawalić!!!

pozdrawiam

Ludek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Michail hmm hm fitnesik ostatnio obserwujesz i dla kazdej pani o dietke ten sam tekscik wklejasz nno,i tak ich nie duzo ,zwazywszy na to ze sezon sie zbliza pozdrawiam..
Kobietko daj sobie spokoj z therma bo jak masz słaba wole to z niej nie wyjdziesz moim zdaniem ma silne własciwosci uzalezniajace a jak juz wyjdziesz to dopiero załapiesz lenia..wiec jojo;-( potezne ,w koncu to efedryna...
sa łagodniejsze srodki ale powiem po sobie ze bez aerobow a 30 min to za mało.. nic z tego nie bedzie..bałam sie diety 1500 kcl bo przeciez ja nigdy nie jadłam wiecej niz 1000 i nie chudłam ale zajeło mi to kilka tygodni ale juz nie chodze głodna a waga spada wiec..nie ma sie czego bac..

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Blo-tylko czekam na sygnał od Ciebie

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
skoro sie nudzisz to poradz mi w dwoch cwiczonkach na moje tricki (interesuje mnie wewnetrzna strona) soory ze nie w treningu ale ja tak szybciutko..mam sztangielki 2 kg i dwa tylko cwiczonka tylko czy sa własciwie bo nie wiem jak sie nazywaja..obejrzałam atlas jakby co
nie zapominaj o zatrzymaniu obwodu pleckow
1. cwiczonko unoszenie za głowa do wyprostu
2. łokiec oparty o kolanko i noo wiesz
powiedzieli m ze mam te powtorzenai robic dosc szybko bo to sprzyja rzeźbie a powoli rozbudowuje miesnie..
pyt.. czy te cwiczonka napewno sa na te miesnie co mnie interesuja i ile powtorzen po ile razy na razie kazali mi robic 4x po 30 po 4 powt ale tu im nie ufam bo nie maja doswiadczenia z kobietkami..
na razie wyrabiam nawyki poprawnego wykonywania a pozniej zajme sie szybkoscia ale czy to faktycznie jest OK?
Chce cwiczyc z 5 razy w tyg do tego tylko cwicze brzunio nie mam czasu tymczasem i warunkow ale sie nie poddaje..
Michailku badz tak cudowny i odpowiedz mi.. wzglednie dorzuc cwiczonko ..cmokaski heheh wiem wiemm...dla Twojej dzidziuni oczywiscie widziałam zdjatko

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blondyneczko, ćwiczenie nr. 2 jest na biceps a nie na triceps

Proponuję aby jako drugie ćwiczenie na triceps dorzuciła sobie to :

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm#t6

Pozdrawiam, Tyka.

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Tykus na Ciebie tez zawsze moge liczyc dziekuje..bardzo, jeszcze nie łapie w tym atlasie wszystkiego z prostego powodu słaba znajomosc nazw miesni i cwiczen angazujacych je gif 9 hmm hee to lubie najbardziej aczkolwiek .. no nic
Ale dziwne pozycje tych cwiczonek no.ale zawsze to jakies urozmaicenie.. nawiasem mowiac to boje sie o swoje plecki mam duuze jak na kobietke i duuze motylki mam nadzieje ze jak uporam sie z tłuszczykiem bedzie lepiej wygladac...a co z powtorzeniami?

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli nie chcesz ich za nadto rozbudowac to polecam 12-15 powt. z zapasem 2-3/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Michaił Dawno nie gadaliśmy ...

Weź pod uwagę że Blondyneczka używa 2 kg obciążeń, tak więc można by dać nieco więcej powtórzeń, jak myślisz ?

Pozdrawiam, Tyka.

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Hej Wojtku- jeśli mówimy o prostowaniu w opadzie i to stosowanym, jako 2-gie ćwiczenia na tricepsy-to jak najbardziej 12-15, a 2kg będzie mocno piekło w tricki

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
Jestescie przecudowni... obiecuje ze nie bede Was meczyc juz zanadto skupie sie na efektach ..zeby udało mi sie jeszcze zrzucic z 2 cm tluszczyku to by były sliczne.. a tak bica mam ogromnego a dlgi mi zwisa od zarysu kosci na jakies ponad dwa cm;-( ale taki to urok leniwych bab nie wiem juz jak mam dziękowac ...
A zebyscie nie narzekali na brak mojej upierdliwosci, to mam jeszcze jedno pytanko- szczegolnie do Tykusia, bo wiem ze biega HITem
Tykus.. ja od dwoch dni staram sie tak biegac hmm nie wiem czy z dobrym rezultatem, bo nie mam polarka;-( ale kiedys zakupie (najpier orbiterek juz zamowiłam ale na razie nie ma na składzie..-tu tez dzieki)
no wiec, moj chyba Hit wyglada tak, jak juz jestem na swoich 700 m bo takie odcinki robie w jedna strone z racji tego ze bidonik jest w zasiegu wzrokua ostatnie 100m -sprintowe tępo, pozniej znow 600
wczoraj dałam rade 3X tak, a dzis 6 hmm ,ale mam kłopot, bo załapalam poowera, wpadam do domku z zamiarem zrobienia brzuszka i po drugim unosie nog - rozkrzaczyłam sie, nie mogłam po prostu ,bol miesni brzuszka mi nie pozwolił;-(
a pytanko krotkie..czy w takim razie moge brzuszek trenowac przed aerobami, bez wiekszej rozgrzewki..robie same unosy i kilka cwiczonek na gorne partie jakies 15min w sumie

hmm zasmieciłam atorce posta przepraszam bardzo
załoze bloga jak obiecacie wpadac hehe..

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

umiesnione uda

Następny temat

callanetics - kaseta video - bardzo mocno poszukuję

WHEY premium