SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek ilości krwi w organiźmie i jego wpływ na siłę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
witam. mam pytanie. czy spadek ilosci krwi w organizmie (mowa o 450ml [gdy ktos oddaje krew]) ma wplyw na spadek siły. lub czy powoduje inne niechciane efekty ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
wydaje mi sie ze temat jest dość ciekawy i chyba jeszcze nie został poruszony na zadnym forum :D czekam na posty :> pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1588 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16577
NIE POWODUJE SPADKU SIŁ , TZN NIE TRWALEGO, ORGANIZM MA ZDOLNOŚCI REGENERACYJNE WIĘC NIE UMRZESZ OD TEGO...
JEŻELI ODDAJESZ KREW TO DAM CI SOGA, SAM TEZ ODDAJE, TO DOBRA INICJATYWA

Z DOŚWIADCZENIA WIEM, ZE LEPIEJ NIE ĆWICZYĆ W DZIEN ODDANIA KRWI, CHOCIAŻ ZDARZAŁO MI SIĘ I TAK

Zmieniony przez - chomson w dniu 2008-03-03 14:08:25

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czyli tylko chwilowe osladbienie organizmu jesli dobrze rozumiem :D moze jeszcze ktos cos powie na ten temat??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry trening na rzezbe-pomocy

Następny temat

Czy to dobry trening???? help

NutLove